Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha Isten észreveszi, hogy...

Ha Isten észreveszi, hogy valaki feketemágiát gyakorolt, megbűntetheti úgy, hogy Észak-Koreába teleportálja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem, lángoló kismacskával sújtja agyon. Kis buta.
2010. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Éljünk a középúton és ne mágiázzunk, abból senkinek nem lehet baja.
2010. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Sohasem teleportál Észak-Koreába! Elolvassa a GYIK-et, kiválasztja Magyarország szellemileg legelmaradottabb helyeit (mert Ő a beírások alapján is tudja, hogy név és lakcím szerint ki is ír ide...) és oda varázsolja a bűnöst. Hidd el, rosszabb, mint Észak-Korea...
2010. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert nincs isten.

Egy ateista

2010. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
Ha hiszed Istent,azt is tudnod kell,hogy mindent észrevesz,nincs ha...Saját lelkiismereteddel kell elszámolni.Egyébként a nézetem szerint ha másnak nem ártasz,nem lehet olyan nagy vétek.Bár az öngyilkosság is főben járó bűn.
2010. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem büntet Koreába teleportálással.Csak azzal,hogy halálod után esélyed sem lesz örök életre egy tökéletes világban.Ha meghalsz,végleg meghalsz,ha nem élsz Istennek tetsző életet.A mágiát semmilyen formában nem helyesli.
2010. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
59%

Mivel senki senkit nem teleportál sehová, pláne az Isten nem foglalkozik ilyen "észrevevéssel" , mágiaüldözéssel és Észak-Koreás büntetéssel ezért ez a kérdés hülyeség, provokáció, lejáratási kísérlete az ezoterikus témakörnek.

Jeleztem is a moderátoroknak, de hiába...

2010. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kamella válasza:

Ha lenne isten (bármilyen) ez lenne az egyik legkisebb gondja.

Egyébként csak egy jó szemen köpést érdemelne (Minimum!, hogy ilyen sz@r világot teremtett - vagy magára hagyta.

Persze ez csak teoretikus morgolódás. :-(((

2010. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"egy jó szemen köpést érdemelne (Minimum!, hogy ilyen sz@r világot teremtett - vagy magára hagyta. "

Értem a haragodat, voltak hasonló indulataim, de felnőttem.

A világot MI formáljuk, "teremtjük" olyanná, amilyenné sikerül. Mi lázadtunk fel vagy legalábbis vállaltuk, hogy majd megmutatjuk, hogy kell ezt csinálni. Amikor a gyerekem azt hiszi valamiről hogy jobban tudja, akkor hagyom, hadd legyen saját tapasztalata. Isten is pont ezt teszi, türelmes...és majd kijavít mindent.

2010. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha hiszel Istenben, akkor a lelked mélyén sejted a választ. Én őszintén szólva nem hiszek benne, mert ha Isten minden "imát" meghallgatna, akkor már a káosz is megszűnne létezni, és maradna a SEMMI. Az ember gyarló, ez tény. De hogy egy felső hatalmat okoljunk vétkeinkért elég nagy ostobaságra vall. Ha nem tetszik vmi, akkor tegyél érte (akár van Isten, akár nincs) semmi sem fog az öledbe hullani. Vagy törődj bele, vagy tegyél érte, ez a két lehetőség van. Bocs a kisregényért, vagy ha sértésnek veszi vki. :-)
2010. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!