Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell kívánságlistát...

Hogyan kell kívánságlistát készíteni határidőket adva magunknak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ha szeretném hogy a boltom jobban menjen, vagy rám találjon a szerelem akkor hallottam hogy lehet ún. kívánságlistát csinálni, időintervallumba beharároltan, hgoy meddig történjenek meg a dolgok. ki tud nekem erről valami infot adni, hgoy ez hogyan is működik? hogyan kell megcsinálnom, stb... köszönom szépen előre is!
2010. júl. 4. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kívánságlista,vagy nevezd úgy,ahogyan akarod. Rém egyszerű és nagyon működik!! A lényeg az,hogy alaposan gondold végig,mit szeretnél. Ne általános,hanem konkrét dolgok legyenek és úgy,ahogyan írtad,legyen meg az időpont,hogy meddig. Nem azt mondom,hogy július 23-ra teljesüljön,ez erőszakosság. A legjobb,ha leírod egy A/4-es lapra,az ágyadhoz közel,legalábbis olyan helyre,ahova naponta többször biztosan ránézel. Szerintem fontos,hogy egyszerre csak egy dologra összpontosíts,máskülönben megosztod a figyelmed és nem biztos,hogy eredményes leszel.

Ha megvan a papír meg a toll,egyszerű,tömör mondat(ok)ban leírod a kívánságodat. Nem szükséges a 'szeretném',az 'akarom'. Úgy hangozzon,mintha a kívánságod teljesült is volna. Pl. 2 hónapon belül fellendül a boltom,több vásárlóm van stb. Próbáld meg ne ugyanezt írni,a Te energiádnak kell benne lennie.Naponta többször nézz rá a lapra és tudatosítsd magadban és a legfontosabb,hogy hidd is el!! Szívesen segítek,ha további kérdésed lenne. Akkor keress meg e-mailen. Sok sikert,menni fog!

2010. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én konkrét dátumot szoktam megadni, és nem időtartamot. Miért? Egyszerű.

Ha pl. leírom eredetileg azt, hogy "Két hónapon belül/múlva fellendül a bolt forgalma.", és még 1,5 hónap múlva is ezt olvasom/látom, hogy "Két hónapon belül/múlva..." akkor az olyan hozzáállást hoz létre a tudatban, mintha tologatná a teljesülés időpontját, mert ugye a két hónapon belül az időtartam...és nem fix dátum.


De ha leírom pl. 2010. januárban azt, hogy "2010. március végére ennyivel és ennyivel megnő a bolt forgalma.", akkor mindegy, hogy azt még januárban, vagy február végén, vagy március közepén olvasom, a fix dátum miatt nem "tologatod" a teljesülés idejét.


Vélemény?

2010. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért írtam,hogy ÉN így szoktam. Jogos a 'tologatás' feltételezése,de nekem így is működik. Egyébként oda lehet írni a dátumot,amikor kiírtad és onnastól kezdve a 2 hónap ugyanannyi.
2010. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 09:28-kor írónak:


Bocsánat, én sem vitatkozni akartam, vagy minősíteni. Sorry, ha úgy jött le. Nem az volt a célom. :)

2010. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!