Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tegnap este arra ébredtem fel hogy valaki becsapta a szekrényem ajtaját. Azt hittem hogy álmodok de nem álmodtam mert fent voltam. Aztán az ágyam mellett egy nagy csattanást hallottam. Elkezdtem kiabálni de senki sem hallotta még a 10 éves húgom sem akinek az ágya egy köpésre volt tőlem. Nem az első eset az hogy zajokat hallok a lakásban. Szoktam hallani késő esténként a parketta recsegését. Volt rá példa hogy egyedül voltam itthon és a nappaliban ültem és a folyosó felől halottam hogy valaki tapsol. Számtalanszor jártam ugy hogy a tv magától kikapcsolódott de ugy mint ha valaki a tv gombját nyomta volna ki amit hallottam is. Szerintem szellem van a házban. Örülnék ha valaki tudna segíteni.

#szellemek szellemjárás
2019. jún. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Tényleg szellem van a lakásban. Ha érdekel, tudok valakit, aki el tudja őket engedni a másvilágra, hogy ne itt a létközben kísértsenek. Nem viccelek, tudom miről beszélsz, nálam is voltak. Kihívtam az embert és azóta csend, nyugalom, béke. Privátban megadom a telefonszámot.
2019. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen ez szellem lehet. Mindenképp, küld el, de csak hozzáértő személlyel! Ha ott marad, később sok kellemetlenséget tud okozni, leszívja az energiádat, gyengíti, megbetegít stb.
2019. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Itt már csak a piócás ember segíthet!
2019. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 #: :))
2019. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem hogy álmodok de nem álmodtam mert fent voltam. Aztán az ágyam mellett egy nagy csattanást hallottam. Elkezdtem kiabálni de senki sem hallotta még a 10 éves húgom sem akinek az ágya egy köpésre volt tőlem."


Ez a részlet pontosan olyan mint az alvásparalízis:

közvetlenül elalvás előtt vagy felébredéskor jelentkezik, és legfeljebb egy-két percig tart. Az érintett a szemén kívül egy izmát sem tudja megmozdítani, így még beszélni sem tud. Gyakran kíséri félelemérzet, társulhatnak hozzá hallucinációk. Valaki például reggel felébred és elmegy fogat mosni, majd döbbenten ébred fel ténylegesen, mert az első ébredés és fogmosás csak hallucináció volt.

2019. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 14. 21:23
 7/8 kretens ***** válasza:
Én az ilyen másvilági entitásoktól nem félek mert nem árthat nekem.Amikor ilyet érzékelek akkor mindig hangosan megkérdezem hogy tudsz atomerőmüvet épiteni?Több lesz holnap attól a fizetésem hogy te itt zaklatsz?Érdekes módon minden furcsaság egyből megszűnik.
2019. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mekkora biznisz már :D te Karcsi gyere mán oszt űzzed el a tesónál is a szellemet! Igen azzal a indiántánccal júlesz! Az emberi elme különös dolog, fogadjunk, én nem éreznék semmit nálatok
2019. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!