Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak szerintem ez a hely a pokol?

Csak szerintem ez a hely a pokol?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva ennél szörnyűbb hely már nem lehet.
2019. júl. 15. 07:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze a pokol és a mennyország tudatállapot kérdése, viszont maga a külvilág is egy pokoli hely mindenféle mentális megítélés nélkül, hisz rabszolgák vagyunk egy rendszerben, ami ráadásul elpusztítja és megmérgezi a minket éltető környezetet.
2019. júl. 15. 07:44
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez a pokol akkor ki az Űrdög?
2019. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Arra gondoltál már, hogy némelyeknek ez a hely nem a Pokol, hanem a Mennyország?

Sőt, vannak, akik a földi mennyország istenének vélik magukat?

2019. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Nyilván azoknak, akik van elég pénzük, hogy ne legyenek rabszolgák.

2019. júl. 15. 08:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs pénzem. Nem vagyok gazdag. Egy cégnél takarítok, szóval tökéletes állásom sincs. Nem éhezem, de nem is engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén wellnessezni menjek. Mégis élvezem az életet. Szerintem a világ olyan amilyenné mi formáljuk. Én igyekszem mindenben a szépet, jót látni, és élvezni az életet. Mondom ezt úgy, hogy eleve hátrányos helyzetben vagyok. ( hallássérültként sok esélytől elesek még ma is)


Nem a pénztől lesz valaki boldog. (persze jó ha van)

2019. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Nem is mondtam, hogy a pénz a boldogság számomra. A boldogság egy tudatállapot. Engem nem érdekel se a wellnes, se semmi, amit pénzért lehet venni. Nincs szükségem semmire.

Szabadidőre lenne szükségem, és hogy azt csinálhassam, amit akarok. Nagyrészt parkokban szeretek ücsörögni, és nem csinálni semmit.

Szóval nekem nem a pénz számít, hanem a szabadidő. A pénzzel szabadidőt vehetek.

2019. júl. 15. 09:08
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

" Szabadidőre lenne szükségem, és hogy azt csinálhassam, amit akarok."


Albert Einstein mondta egyszer, hogy mindig annyi időnk van valamire amennyit mi magunk szánnunk rá.

Pihenni akarsz a parkban? Akkor szánj rá időt.

Én szeretek sétálni, olvasni. Ezért nem vagyok hajlandó non-stop dolgozni mint az állat. Adok időt magamnak. Nyugodtan lehet mondani azt, hogy "nem túlórázom. Nem megyek hétvégén melózni mindig" stb.

Az idődet te magad osztod be, és nem más. Ha az a kifogás, hogy már pedig dolgozni kell, és a cég nem engedi, akkor te vagy a buta, hogy hagyod idáig fajulni a dolgokat.

2019. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
32%

Pokol es rabszolgasag fogalmaval se vagyntisztaban, persze sokan masok sem,

es azzal sem hogy relativon kivul abszolut is valos

kisbetus pokolra kerdezni ertelmetlen

2019. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
A saját világképed teszi pokolivá vagy mennyeié. Maradj pozitív és használd a szupererőd! Szard le ami bosszant.
2019. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha ennél nem tudsz rosszabbat, eléggé fogyatékos képzelő készséged van.


Bár ez elég erősen negatív hely, abszolút úgy van megformálva, hogy teli legyen jóval, szóóóval.... nyisd ki a szemed. Mármint mindkettőt, nem csak a rosszat látót.

2019. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!