Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Van itt olyan, aki feng shui...

Van itt olyan, aki feng shui alapján rendezte be a lakását és tényleg ,,jobb,, lett az élete?

Figyelt kérdés

Olyanok ne írjanak, akik nem hisznek benne, nem próbálták stb :)

Tényleg érdekel, hogy tényleg lehet-e elérni változást vele?!


2021. jan. 8. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én átrendeztem a lakást, és vettem pár feng shui kristályt az ablakba. Szerintem működik.
2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy mit jelent a feng meg a shui ?

Japánba ez a Jing és Jang elv úgye bár .

Magyarországon ez a férfi és női elv .

Na így kirendezi be otthonát ?

2021. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött.

Csak a fô szempontokat vettem figyelembe, semmi elefántos/békás, stb. dolog.

2021. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Feng shui:szél és víz. Én tanfolyamot végeztem, utána folyamatosan kísérletezek. Pár kristálynál, elefántnál, teknősnél ez azért több. Az alapja: lomtalanítás, takarítás, tértisztítás. Klasszisokkal jobb lett, de nem hirtelen, hanem szép lassan.
2021. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
A Feng-shui szerint a chi áramlásokon keresztül töltődik fel az ember energiával. Ez az energia az élethez és a tevékenységekhez nélkülözhetetlen. Ha megteremtjük a harmóniát a környezetünkben, akkor a chi elkezd körülöttünk áramlani, és bennünket is megújít és felfrissít. Feng-shui a chi áramlásnak a kiegyensúlyozására törekszik. A chi felosztható öt elemre, építő és pusztító körre ami az elemek közötti kapcsolatra épül. Az öt elemhez égtájak, különböző pozitív-negatív, építő-romboló stb... tulajdonságok társíthatók. Ezeknek az elemeknek a harmonikus kapcsolatának megteremtése a lényeg. A feng-shui kellékek felerősítik, legyengítik, gyorsítják, lassítják, szétszórják a chit, életenergiát.
2021. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ebben nincs semmi mágikus, ha kirakod a szemetet az otthonodból, rendszert viszel az életedbe, meg nem egy trágyadomb közepén élsz, nyilván jobban érzed magad otthon, ezáltal jobb az általános közérzeted is.
2021. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Xd
2021. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én most újítok be aliról különböző anyagi vonzást elősegítő fengshui kínai kegytárgyakat. A köv lakásomba már tervezem a szerencsehozó sarkomat. Minimalista stílus lesz a lakásban, de ennyi dolog még belefér. Egész pofás lesz már előre látom. Xd Ha csajom lenne kinevetne ezért, de mindent beleadok az anyagi sikerért.
2021. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!