Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A hu.obsidianbracelet.com...

A hu.obsidianbracelet.com weboldalon mennyire lehet hamis cuccokat rendelni?

Figyelt kérdés

Egy hírdetésben találtam rá. Hitelesnek tűnik, rendeltem is. De kicsit mintha nem lenne eredeti. Meg eléggé agyonmarketingelt érzést keltett bennem az egész rendelés.


Azért valljuk be. 9000 forint nem kevés. Miből ismerhetem fel hogy amit vettem az csak replika, vagy eredeti?


Amúgy megjegyzem. Amióta rendeltem, a számok nem változtak az oldalon. Rendelés előtt is annyi volt mint után.


Ugyan annyi az ár, és ugyan úgy már "csak" 13 maradt.


Szerintetek mehet a feljelentés csalás miatt?


Persze amúgy nem olyan a motyó mint a képeken. És semmilyen papírt nem kaptam vele. Csak egy kis szütyőt.


Persze amúgy semmilyen cég adat nincs sehol. A feladónál is a szállítmányozó cég van.


Meg persze az email-be is az volt hogy nem mondhatom vissza a rendelést. És persze ha nem veszem át, akkor nyilván fekete listára is kerülök.


Valaki? Szakértő aki jártas az ilyenbe?


2021. febr. 9. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem. Az külföldi weblapjuk is ugyan olyan mimt a magyar. Még a kommentek is. De legalább a nevet átírták. 🤣
2021. febr. 9. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy ha jól néz ki és nem volt drága akkor mi a probléma?
2021. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tofe187 válasza:
Szia!Tudnál képet küldeni róla mert tegnap én is rendeltem tőlük!
2021. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Megszeretném kérdezni hogy kiderült az oldalról hogy hamis? Vagy bátran lehet rendelni?Mert én is rendeltem de egy kicsit félek hogy kamu az egész!Mert akkor nem veszem át a csomagot! Köszi a válaszokat!
2021. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!