Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hol van a szerelem sarok?

Hol van a szerelem sarok?

Figyelt kérdés
a feng shui szerinti szerelem sarkot hogy lehet "megtalálni"?
2010. szept. 27. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Minden városnak vannak olyan részei, ahol a sarkon vár rád a szerelem...
2010. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A Feng shui iránytű iskolája szerint a lakás dél-nyugati területére esik a szerelemsarok. Mivel lakásvásárlásnál, és építkezésnél ezt kevesen veszik figyelembe, előfordulhat, hogy a várva várt költözést követően elkezd megromlani a kapcsolat, látszólag minden ok nélkül. Ez esetben első lépésként határozzuk meg a szerelem területét iránytű segítségével, és ismerjük fel a probléma forrását. Minden olyan tárgynak, mely magányosságra utal, mennie kell!

A szerelemsarok erősítése

Egyes esetekben nehezebbé válik a szerelemsarok erősítése. Amennyiben ez a terület hiányzik a házból (pl. L-alakú lakásoknál), vagy a WC, kamra területére esik, nagyobb figyelmet kell fordítanunk ezekre a területekre. A WC fedelét mindig hajtsuk le, s helyezzünk el a szerelmet szimbolizáló színű tárgyakat, pl. rózsaszín toalettpapírt, vagy papírtartót. A kamrákban legtöbb esetben rendetlenség uralkodik, hiszen ide kerül szinte minden háztartási kellék. Ezeket igyekezzünk rendben és tisztán tartani, illetve díszítsük a falat, üres polcokat a szerelem szimbólumaival. Amennyiben a szerelem területe (dél-nyugat) hiányzik lakásunkból, a mellette lévő falra helyezzünk nyolcszögletű tükröt, amely jelképesen megduplázza a szobát, vagyis pótolja a hiányzó területet.

A szerelem területét erősítő színek:

Rózsaszín

Vörös

Narancssárga

A szerelem területét erősítő szimbólumok:

Páros tárgyak

Galamb pár

Ametiszt, hegyikristály, rózsakvarc a dél-nyugati energiák harmonizálásához

Sárkányfejű teknős hátán kisteknőssel (hosszú, boldog kapcsolatért, vagy újrakezdéshez)

Mandarinkacsa pár (hűséget hoz)

Sárkány és főnix (a legerőteljesebb házasságot segítő szimbólum)

Pillangó pár (boldog házasság)

Delfin pár (a szerelem megerősítésére)

Minden, a szerelmet szimbolizáló tárgy; közös fotóink, jegygyűrű, szív alakú tárgyak

Bármely területre is essen a szerelemsarok, minden esetben ügyeljünk a rendre és tisztaságra! Helyezzünk el minél több boldogságot jelképező szimbólumot, s erre a területre kerüljenek a páros tárgyak.

2010. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelemsarok csak egy babona,semmi köze a házasság sikerességéhez. Hiába hiszed,hogy ez segít,ha nem alkalmazkodtok egymáshoz,nem beszélitek meg a problémákat,nem szeretitek egymást,nem bíztok egymásban,akkor a házasság tönkre fog menni,akár van szerelemsarok meg boldogságtárgyak,akár nincsenek.
2010. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Harmadold el minden oldalon a szobát

a szerelem sarok az ajtótól a 3.ik harmadba a jobb oldalon.

Rakj oda szívecskét..:) nekem bejött:D

2010. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lakás délnyugati része érthető?

Ha a lakás centrikus középpontjától 8 egyenlő tortaszeletre felosztod az alaprajzot, az alaprajz délnyugati részén lévő "szelet". A "torta közepét" kihagyva, ez egy másik területhez tartozik. Egy másik meghatározás szerint 9 téglalapra van a felosztás, de lényegében kb. ugyanott jön ki itt is minden sarok. Ha esetleg nem volt valakinek érthető, remélem, így már igen.

2010. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem azt mondták a szobám ajtajától legtávolabbra eső jobb oldalon van a szerelem sarok. (Mivel ugye még szülőknél lakom csak a saját szobám tudom díszíteni!)

De lenne egy kérdésem nekem is. Az én szerelem sarkomban nincs semmi csak a porszívó. Egy kis polcot csináltattam oda és ott van a rózsakvarcom, meg karneol, meg mindenféle szerelmi cucc. =D A kérdésem, h baj-e, h ott van a porszívó?

2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utak mellett könnyebben találsz ilyet...
2010. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!