Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha biztosak lennétek, hogy...

Ha biztosak lennétek, hogy 2012 a világ vége miket tennétek meg még az életbe?

Figyelt kérdés
Vagy mit kívánnátok ha lehetne 1 kívánságotok...
2010. nov. 14. 20:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

hogy miket tennék az életbe?

Otthagynék minden munkát, sulit és világot járnék.

Ha lenne egy kívánságom?

Hm. azt kívánnám, hogy ne legyen világ vége.

2010. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Mindenkivel aki szamomra fontos, megprobalnek a leheto legtobb idot tolteni a leheto legjobban. Igyekeznek nem sok bunt elkovetni, bar szerintem mar tok mindegy.

Aztan, lehet vallasosabb lennek. Megprobalnek jobb ember lenni. ja, es ha valakinek tartozom sziveseggel, penzzel, valamivel, akkor azt igyekeznem megadni.

2010. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsővel értek egyet. Én is szívesen felfedezném a világot, és ha úgyis vége mindennek, akkor feladhatok mindent, és megpróbálhatom.
2010. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
100%

1. Keresnék valakit, akinek van olyan piros színű lendkerekes játéktrabantja, aminek az altáji lemezfelülete nem rozsdás, és akármennyit kérne érte, megvenném tőle. És tologatnám, egész nap.


2. Elmennék Verával oda, ahová szeretne, és ott maradnánk addig, amíg lehet. És reggeltől estig szeretném. Természetesen a játéktrabant is jönne velünk.

2010. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
Keresnék valakit, akinek van olyan piros trabantja amire a fenti összes minden igaz, elköltenék rá egy rakat pénzt, hogy megvegyem a bumbulykának, majd közölném hogy most pedig minden maradékunkat arra költjük, hogy elmegyünk megnézni a tengert. meg ami belefér. dél-amerika. írország. síelés valahol valami nagyon magas hegyen. meg oroszország a bumbulyka kedvéért. és vennénk sok nagy nyalókát.
2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy ilyen piros trabantom, odaadnám a két utolsónak, hadd örüljenek :)) biztos szépek együtt, mármint a trabanttal...
2010. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
De én ellopnám tőletek a piros trabantot, és egyedül elmennék északra.
2010. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%
...és északon ír kocsmákban verekednék.
2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
én az utolsóval megverekednék egy ír kocsmában, és elvenném tőle a piros trabantot, aztán éjjel-nappal bumbulyka fején tologatnám
2010. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Én bekötözném cxy vérző sebeit, és egész nap szeretgetném, a piros trabant pedig a polcról figyelgetne minket:)
2010. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!