Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan lehetne elkerülni a WC...

Hogyan lehetne elkerülni a WC használatát?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik barátnőméknél voltunk összejövetelen. Meglepődtünk, hogy mennyire szegények lettek mióta elköltöztek a régi otthunukból ebbe a nagyobb kertes házba. Aztán az egyikünk rájött mi a baj !


A WC éppen a bejárati ajtóval van szemben és ez azt jelnti a Feng-Shui szerint hogy elfolyik a pénz a háztartásból, sztem ezért lett szerencsejáték függő a lány apja is, pont mióta az új helyre költöztek. Nagyon kéne a segítségetek, hogyen lehetne megkerűlni, hogy ne használják a wc jüket. Nem is tudom mi a teendő most, de ők mindenbe belemennének, hogy újból visszakapják a régi életüket és spirituálisak is, tehát könnyen alkalmazkodnának, csak nem tudjuk mitévők legyünk. Minden segítség elkelne.


2011. máj. 10. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

"Hogyan lehetne elkerülni a WC használatát?"


tipikus női gondolkodás.

ne próbáld lepellel eltakarni a problémát.

a problémákat gyökerestül kell megoldani.

le kell bontani, és átépíteni máshová.

viszont az már a te dolgod lesz, a lány apjának nyomós racionális érveket találni hozzá. és megteremteni a pénzügyi keretet (mivel ők szegények, nincs rá pénzük)

így a feng-shui is megoldódik, és mindenki boldog lesz.

2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szarjanak a konyhában, és minden jóra fordul.
2011. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
menjenek a kert végibe üríteni, a fa tövébe :D
2011. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
lavórba lehet szarni csapba meg pisilni :P
2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy gyerekkori barátom jut eszembe.Ő hétvégenként a kertben sosem akarta a kerti wc-jüket használni, mivel félt a pókoktól. Inkább leült egy "kemény felületre" és visszatartotta. Általában néhány napig működött neki... Szóval tartsák vissza, esetleg ne egyenek semmit.
2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
87%
Atyaúúúúristen!!!! Ennyire hülye emberek is vannak? Azért nincs pénzük mert fengsuiba kiszarják. Tudok egy jó elmeorvost. Elküldjem a címét?
2011. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 BlackSword ***** válasza:
67%

Ez fájt...

szóval akkor szögezzük le... a fingsunyi csak egy kitalált valami, aminek a valóságra nincsenek hatási...

2011. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka!
2011. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

A magasabb költségeknek az is lehet az oka, hogy nagyobb házba költöztek, ahogy írtad, aminek feltehetően magasabb a rezsije is jóval, ha meg hitelre vették az is benne van a dologban plusz kiadásként.

A pénz ugyanis nem csak úgy magától folyik el, hanem a lakók költik el különböző dolgokra. Hiába lenne máshol a wc, attól az árfolyamok nem változnak, az adók nem csökkenek, a fizetések nem nőnek.

Próbálják meg inkább számontartaniuk amik van, vezetni a bevételt és a kiadásokat is és megnézni mire mennyi pénz megy el. Ez alapján lehet esetleges kevésbé fontos dolgokat észrevenni és nem költeni rá (annyit).

A problémák elég komoly hárítására vall az, ha valaki minden negatív dolognak csak külső okokat keres. Próbáljanak meg a viselkedésükön, életvitelükön változtatni.

Ha pedig tényleg hisznek mindebben és jó ideig próbálkoznak minden mással, de nem jön be, hát építsék át vagy költözzenek el. De szerintem először olyasmik változtatását kéne megpróbálni, amiből párat írtam is fentebb.

2011. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előbbit azzal, hogy a szerencsejáték eléggé viszi a pénzt... Az pedig nem fengshui miatt van. Érdemes lenne az apának elmennie az addiktológiára, ha egyedül nem tudja abbahagyni a játékot. Ha azt abbahagyja, szerintem minden más nélkül már jobb lesz a család anyagi helyzete
2011. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!