Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A szerelemsarkomban egy böhöm...

A szerelemsarkomban egy böhöm ruhásszekrény áll és nem tudom máshová tenni. Hogyan lehetne erősíteni a sarkot?

Figyelt kérdés
Mit tehetek azért, h a szekrénnyel együtt is erőssé tehessem a szerelem sarkot? Sajnos más már nem fér oda :(
2011. szept. 2. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szeresd a ruháidat,vagy csináljátok a szekrényben.:) Bocsi.Nem tudtam kihagyni.
2011. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legyen benne mindig rend, amit nem használtok, azt ajándékozzátok el. Páros dolgot is tehetsz oda valamit. Nincs ötletem, hogy mit, mert én a mütyüröket és a szekrény tetején álló dolgokat nem szeretem.
2011. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Páros dolog? pl zokni! az megy a ruhásszekrénybe :P
2011. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
a szerelem sarokba szexhintát kell akasztani?
2011. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tégy a szekrény tetejére a két szélére két piros gyertyát.
2011. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fesd át vörösre a szekrényt és dekoráld a szerelmes képeiddel, szerelmes versekkel, szerelmes hangulatot ábrázoló képekkel.

Vagy ezek közül tedd meg bármelyiket :):)

2011. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
két piros mécsest beszereztem és a tetejére tettem, meg telerakom páros képekkel...erre jutottam :) meg rendet raktam benne :D
2011. szept. 2. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez már bőven jó, főleg hogy a dologhoz hozzá tartozik a gondolattársítás:)
2011. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 norbi vagyok válasza:
48%
mivaan???
2011. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj rá egy rád jellemző boldog számot. A boldog szám az, aminél ha a számjegyek négyzetösszege idő után 1. Pl 13=1*1+3*3 =1+9=10=1*1+0*0=1 a 13 egy boldog szám.(evidens a 31 is...stb) amelyiknél nem jön ki, akkor válasz másik számot, de akár 7-8 szor kell négyzetösszeget venni, hogy a boldog szám megmutassa magát. Azon kívül hallottam olyat, hogy írj fel 10 kívánságot (reálisakat, aprókat)egy papírra, rakd egy piros borítékba és rakj mellé valamit ami jellemző rád, ragaszd le, és rakd a szerelem sarokba. Idővel ha igaz, a kívánságok valóra válhatnak. (bővebben már nem emlékszek rá sajnos, de neten tuti fent van valami róla.)
2011. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!