Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ugye, hogy unalmasabb lenne...

Ugye, hogy unalmasabb lenne az élet az ezotéria kategória nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
az tuti! ez az egyetlen szorakozasom. orditok a rohogestol. ez a tema dobja fel a napomat! mar varok valami jo kis temat de ma meg nem csuszott be egy sem. imadom a jo fej valaszolokat!!!!
2011. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
69 százalékosnak: 69 ;D
2011. nov. 2. 00:40
 3/11 anonim ***** válasza:
ez a negeres nem rossz de egyenlore gyenge. egy mosolyt azert ki csalt.elozo votam.
2011. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocsi az elso voltam a 69%-os
2011. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én ugyanúgy érzek mint a kérdező, és az a bizonyos 69%-os válaszoló :DDD


csak sajnos a világvégés kérdések nekem már kezdenek unalmasak lenni:(

2011. nov. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak trollok járnak ide :( Szomorú ez !
2011. nov. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túró ez az oldal !


Nincsen semmi komoly dolog, semmi normális eszmecsere, semmi, semmi........car ahogyan van az egész :xD


Hiába van, net, hiába, ha nincsenek rajta emberek.

2011. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony, úgy kell ez nekünk mint egy falat kenyér, mint szomjazó földnek az áldott eső. Mennyivel jobb ezt olvasni, mint a számláimat. Mennyivel jobb itt rettegni, feltöltekezni adrenalinnal a jövőtől való félelem miatt, mint egy moziban. Egyszerűen imádom. :-))
2011. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hajjajj, még több mint egy év van a várva várt reptoid invázióig, de már most kezd elszabadulni a pokol eme kérdések terén. Mi lesz akkor?!
2011. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mar nagyon varom azt az elszabadulast ,marmint a pokolet. Szerintetek hany embergyerek,mert gondolom ezek a kerdezok akik itt kerdezgetnek az ezon serdulokoru gyerekek, azaz remelem hogy nem erett felnottek irogatnak ide ekkora suletlensegeket lehetnek raakadva ezekre az izgalmas ,titokzatos temakra?
2011. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!