Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng-shuiba hol kell elhelyezi...

Feng-shuiba hol kell elhelyezi a lovat?

Figyelt kérdés
Kezdő feng-shuis vagyok. Eddig leírás alapján rendeztem a házat. Most az egyik barátomtól kaptam egy feng-shuis lovat, de nem tudom, hova kell elhelyezni, mert nem találok róla leírást.

2012. szept. 2. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Mozgást és hatalmat szimbolizál. Gyakran használják olyan emberek, akik utazni szeretnének, sikereket, előléptetést is hoz, valamint kitartást és erőt ad. Szintén inkább irodába való, festmény formájában is hatásos, csak ne nézzen az ajtó vagy ablak felé.
2012. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lili43 válasza:
A ló a kitartást szimbolizálja, és a lakás déli részén tartva meghozza az udvarlót .A lovat úgy kell elhelyezni, hogy jobbra nézzen. Ugyan a hírnév területre tesszük, de a ló hoz udvarlót.
2012. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
A Ló a lovat szimbolizálja tedd az istállóba, mert alapjában véve elég büdös.
2012. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehetöleg messze helyezd a veccötöl.
2012. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Én tudom!Én tudom!

IDE: [link]

xD

2012. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy az egy normális ló, vagy esetleg loú. ha normális ló, akkor feltétlenül az ágyad alá tedd, vagy be az ágyneműtartóba, ugyanis szerencsét hoz :)
2012. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 chrishu ***** válasza:
Ha a Loúról beszélsz akkor távol a veccőtől mert akkor morogni fog!
2012. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lo a magyar hagyomanyban is egy eleg fontos szimbolum!

Körülnezhetsz sztem a vasatiban is, es a magyar terrendezesben is. Pl.

[link]

En elsösorban a sajat erzeseimre hagyatkozom, lassan alakitom. (Pl Buddha helyett, hamar ilyesmi, angyalos vagy Szüz Marias szimbolum, de a feng shui szinek.)

2012. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert az angyaloknak meg a szűzmáriának aztán annyi köze van a magyarokhoz. :)
2012. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom, ma nagy divat az "ösmagyarsag" kutatasa, de azert az elmult 1000 evet sem lehet letagadni. :)

Azert Szent Istvan ota par szaz evig kereszteny kulturat vett at a magyarsag. Ha csak a csaladi agamon körülnezek, katolikus kereszteny esküvök, keresztelesek, temetesek. Pl egyetlenegy Jehovarol sem tudok a felmenöim között, de akiröl tudom a vallasat, az mind katolikus kereszteny, vasarnap misere jartak. Emiatt szerintem inkabb Szüz Marias jelkepek allnak közel a mai magyarsaghoz, ha mar valakinek valami jelkep kell, de persze igazad van - miert ne lehetne faragott Turulmadarral disziteni a lakast? :D

2012. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!