Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha a hajléktalanszállókat a...

Ha a hajléktalanszállókat a feng-shui szerint rendeznék be, az hozzájárulna-e a hajléktalanprobléma megoldásához?

Figyelt kérdés
lehet, hogy pozitív lökés lenne valamelyik hajléktalannak, talán erőre kapna, megújulna a harmónia által?
2012. okt. 7. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

:D Legjobb kérdés az elmúlt 5 percben.


(Vagy tényleg működik a feng sui? van akinek megváltoztatta az életét?)

2012. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Persze, 7:00 -kor bemegy Jóska a hajléktalanszállóba, meglátja, hogy a tükör nem az ajtóval szemben van, hanem jobbra, leszokik a piáról, a cigiről, 9-re már van állása, délben multimilliárdos és az eladó szigetek listáját nézegeti.

Nagyon reális.

2012. okt. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Állíts fel a keleti falnál egy asztalra egy kis aranyszobrocskát, 2.4 másodperc múlva az egyik hajléktalannak megváltoztatod egy időre az életét az tuti.
2012. okt. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
A Beszélgetések Istennel c. könyv / film épp erről szól, hogy egy hajléktalan férfi hogy találja meg a megoldást.
2012. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem ilyen irreális gyors lehetőségként gondoltam, hanem olyan helyzetre, amikor valakinek csak egy pici lökés kell az elhatározáshoz vagy ilyesmi
2012. okt. 7. 10:52
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Masnap mar ugyanolyan retkes koszos lenne.
2012. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

mi lenne retkes? nem értem, a csöves vagy a szálló?

egyiket se írtam, hogy takarítani kéne


feng-shuiba benne van a takarítás is?


csak ilyen alap változtatásokra gondoltam.

2012. okt. 7. 12:01
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
"Hold szemle nézd megakadt a látása." Nézd már Lajos, kinek a töke olajos.
2012. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha magának csinálja az ember, akkor elfogadja. Ha nem is tud róla, csak a viszonylagos célszerűtlenséget látja benne, akkor feszültebb lesz. Arról ne is beszéljünk, ha elárulják neki, hogy miért fura az egész, és ő épp a többséghez tartozik, tehát teljesen elutasítja ezt a szemléletet. Jobb neki olyasmivel segíteni, amiben tényleg tud hinni. Nem árt, ha kézzel fogható a segítség, és ideális, ha meghagyja neki a saját felelősségét.


A kannást vedelő görényről meg ne beszéljünk inkább.

2012. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
ez a kérdés annyira sz.ar hogy még rá se tudok trollkodni
2012. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!