Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Elkezdett érdekelni a téma,...

Elkezdett érdekelni a téma, mert nagyon sokat betegeskedek (bőr problémák, nincs étvágyam), és elvileg nagyon túlsúlyban van nálam a jin. Milyen tevékenységekkel hozhatom egyensúlyba a testem (20/F)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keresd a harmóniát, a lelki egyensúlyt. Csak a pozitív dolgokat vedd észre, azokkal foglalkozz. Ezt követően majd a testedben is rend lesz.
2014. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, szerintem ne itt kérdezz ilyeneket. inkabb kutass tovabb a neten, lehet ott tenyleg talalsz rendes valaszt a kerdesedre. cikkek stb
2014. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nem fogja megoldani
2014. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt "mindenki" tudja, h a lelki egyensúly az egészség beváltója! Csak van ez a rendszer ami arra alaposon oda figyel, h ezt nehéz legyen kivitelezni!

De ha elég erős vagy, akk sikerül!

Ne hagy, h kibillentsenek a hitedből!

2014. ápr. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugyebar a jinjan jelen a jin a feher akkor neked sotetulnod kell. Fekudj le egy neger csajjal, nezz Monikashowt, egyel csokit (ne feheret) ha feher iPhone os favn akkor feketet vegyel, napozz egy kicsit. Ezek utan talan elfelejted a fengshiut.
2014. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem elősször is vegyél egy mély levegőt, ülj le egy székre, és gondold végig a dolgaid. Ha, találsz olyat, ami bánt, vagy rossz eméket kelt benned, akkor próbáld meg megoldani. Hallgass Justin Bibert, az majd kicsit felidegesít, aztán nézz meg valami szomorú filmet, így szerintem egyensúlyba kerül a jin -jan vagy mi:) Nem vagyok jártas a témában, szóval, csak ennyit tehettem. :)
2014. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kívánd a "jin"(dzsin)-től hogy legyen minden Yoo
2014. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rosszul közelítesz szerintem.Te is táplálék allergiás vagy,mint én.Én drasztikus táplálkozás átállással oldottam meg ezt a problémát.A bőr problémák is elmúltak,állóképesség,közérzet jó lett,minimálisan betegeskedem azóta.


Szóval ha te a fizikai-egészségi problémáidon feng-shui megközelítéssel akarsz javítani és ettől vársz csodát rég rossz.

2014. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-asként még hozzáteszem szeretem a feng-shuit tanulmányozni,bizonyos dolgokat átvettem tőle,de a te problémádra,amit írtam,az az első...
2014. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elnyom a víz, keresd (éleszd fel) a tüzet!


A jin: víz, a jang: tűz.


Az ayurvédában úgy mondják ezt: alulműködik benned a pitta (=a tűz-elem).


...

Vízöntő korban mit vársz? Minden víz. De te - ha férfi vagy, vagy az akarsz lenni-, legyél tűz.


A férfi: tűz, akció, villám, akarat; erősebb az érzelmeinél.

A nő: víz, üresség, mindent felold. Ez a világ a nőbe fog belefulladni.

A nő: hold; három aspektusa van tehát...így ismerjük. A nő

minden látszata kívül van; belül mit rejteget? A bölcs tudja.

2014. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!