Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hová tegyem az ágyat ill. az...

Hová tegyem az ágyat ill. az íróasztalt?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi szobám van, egyetemista vagyok, szóval takaros kis megoldás kellene. AZ ágyam az oldaltámlás, az íróasztalom is eléggé széles, de jelen pillanatban ezek állnak rendelkezésemre. Hogyan rendezzem be?

[link]


2014. nov. 3. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg az ágyam az ablak alatt van az ajtóval szemben, de mivel oldaltámlás a fűtőtesttől a hőt eléggé elnyomja, változtatni szeretnék. Anno így rendeztem be, mivel így marad a legnagyobb helyem. Ja és az íróasztal meg az ajtó mellett van, az ablakkal szemben.
2014. nov. 3. 15:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan kevés adatot adsz meg, hogy az még találgatásra sem elég.

Négyzethálós lapra rajzold le szobád méretarányos alaprajzát, másik papírlapból vágd ki ai íróasztal és ágyad, széked kicsinyített helyfoglalását, aztán kedved, izlésed szerint variálhatod!

2014. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ergónómikus legyen.
2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az asztalt ne rakd semmiképp az ajtóba, és az ágyat pedig ne rakd az ablak alá. (tapasztalat)
2014. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ágyat ajtóval szembe semmiképp
2014. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se rakd az ajtóval szembe az ágyat, mert ha belép valaki egy shotgunnal a kezében, az első amit meglát és amire ráló, az az ágy lesz. De az asztalt se, pont ilyen okokból.

Az a rajz meg mit ábrázol. Különbenis csúnya.

2014. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen életképtelen vagy? Egyetemen ilyen embereket tanítanak, hogy alap dolgokra nincs rálátásuk?? Te jóisten... poén csomag vagy!
2014. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem rakhatod az asztalod az ablak alá, hisz úgy sokkal több fény van és jobban látsz. az ágyadat meg egy olyan falra ahol sem ablak sem ajtó nincs.

Vagy csak vegyetek egy galériás ágyat, és akkor be tudod rakni alá az asztalod nekem úgy van. :)

2014. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az mindegy, hogy hova rakod, csak az a lényeg, hogy a keksznek mindig legyen hely a ház összes helyiségében.
2014. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!