Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Valaki szerencsésnek születik?

Valaki szerencsésnek születik?

Figyelt kérdés
Semmi sem sikerul,kislanykoromba is madoknak sikerultek nekem meg nem.Állandoan csak negativum ert ,nem ert jo dolog ez mert van?Tegnap is egyszere ketszer is megbuntettek ugyan ott.Es munka nelkuli vagyok

2015. nov. 19. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Számít sok minden, hogy a szülők szeretnek-e, ami meg attól függ, hogy kire hasonlítasz. Vagy kire nem.

Akinek mindent alátesznek, az persze, hogy szerencsésebb, mint az, akit mindenben akadályoznak.

A rendőr is azt állítja le, aki könnyebb esetnek tűnik.

2015. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
73%
Olyan nincs, hogy valaki szerencsésnek születik vagy sem. A saját körülményeidet te alakítod, te vonzod magadhoz. Így ha negatív gondolataid vannak, akkor negatív hatások fognak érni.
2015. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy szerencsésnek születtem, mert életvidám vagyok.

Az is voltam mindig, babakoromban is, nevetős meg vidám.

Ezért nagyon hálás vagyok, hogy ezt kaptam, mert mindenen átsegített, pedig volt sok sz.r is az életemben, amibe más talán beleroppant volna, hálás vagyok, hogy túl tudtam élni.

Ez szerencse, igen.

2015. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen, vannak szerencsések és szerencsétlenebbek!
2015. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ez hozzáállás kérdése, igaz én egyáltalán nem hiszek a szerencsében. szerintem mindenki annyira szerencsés amennyire csak szeretne az lenni.

Tudom, nem könnyű dolog változtatni, főleg, ha úgy érzed alapvetően nem vagy szerencsés alkat. Kis lépésekkel, elérhető célok keresésével, teljesítésével lehet ezen dolgozni.

2015. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!