Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan lehet eljutni a feng-sh...

Hogyan lehet eljutni a feng-shui szintjére?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom hogy mi az , gondolom valami meditáció valaki le írná nekem hogy mit is tartalmaz ez magában , és hogy hogyan lehet eljutni a fang suhi szintre
2010. máj. 27. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól be kell szívni.
2010. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 27. 09:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat léci :DDD
2010. máj. 27. 09:36
 4/12 anonim ***** válasza:
légyszives üsd be a gyakorin a keresésbe, fengshui, ki fogja adni mi is az valójában.
2010. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Feng-shui megpróbálja megtalálni a legkedvezőbb küllemet és elhelyezést az emberi létesítményeknek, lakóháznak, sírhelynek, vagy akár egy egész városnak. ...

De nem gyorsabb lett volna a google, mint itt várni a válaszokat? :D

2010. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
úgy, hogy egy csomó pénzt ráköltesz erre a hülyeségre, és pár feng shui-val üzletelő üzletember jól meggazdagszik belőled, te meg örülsz neki-.-
2010. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom hogy a feng shuival el lehet jutni egy magasabb szintre az ember létében, hogy erőre lehet szert teni bene természet feleti erőre, azért kérdesztem hogy hogyan lehet eljutni a feng shui szintjére :DDD
2010. máj. 28. 07:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered valamivel. Én úgy tudom, hogy a feng shui-val a legmegfelelőbb helyekre tudjuk elhelyezni a személyes tárgyainkat, hogy szerencsét hozzanak. Pl. meg van határozva, hogy egy lakásban milyen irányban legyen az ágyad, milyen tárgyaid legyenek benne, amik szerencsét hoznak, mint pl. az elefánt. ...stb. Persze nem csak lakáson belül lehet használni, hanem nagyobb közegben, pl. ház fekvése, mint ahogy az egyik előttem szóló is írta.
2010. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
lifttel
2010. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
Csak a táy chi megy, de az is parasztosan... ahhoz egy jó fél liter pálinka kell, és lesz furcsa mozgás a felkelő nap fényében... Talán a itt is működni fog...
2010. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!