Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A csí áramlásának mekkora...

A csí áramlásának mekkora sebessége lehet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 13:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mennyi a sebessége egy afrikai töketlen fecskének?
2017. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Akármekkora. 0-végtelen.
2017. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
Úristen emberek, hagyjuk már Fekete Istvánt, ez az ezotéria kategória, egyáltalán nem ez a kérdés, hogy mit írt a jobb kezével egy csákó, amit elolvastak az emberek, és a felszínre törekvő erő, ami kiszállt abból a szövegből, szépen manipulálta őket arra, hogy ezzel hülyéskedjenek... Hát Kérdező, még nem tudjuk, az áramlási sebességét, de ha a gondolatot, érzést nézed, annak is gyors a sebessége.
2017. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
#13 Tudjuk, miről van szó, csak próbálunk a lehető legértelmesebben felelni egy nemlétező dologról szóló, értelmetlen kérdésre :)
2017. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
39%

#14- Érdekes a hozzáállásod. Ki mondta neked, hogy nem létezik? Vagy te rendelkezel a világegyetem minden tudásával? Az embernek fogalma nincs mi történik körülötte. Sem materiális sem másmilyen téren. Találgat... Persze vannak törvényszerűségek, oké, de én most nem arról beszélek.

Mindenkinek lehet véleménye, a tiéd az hogy nem valós dolog, a kérdező szerint az. Kinek van igaza? Nem tudni. :)

2017. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 apababa ***** válasza:
74%
Abban igazad van hogy sok dolgot még nem ismerünk ami körülöttünk van ,de az emberek egyik nagy hibája hogy amit nem ismer azt misztifikálja. Lásd a történelmünket. Amit akkoriban félre magyaráztak, mert fingjuk sem volt annak mibenlétéről,azokon most jókat röhögünk . És nem nekünk kell bizonyitani hogy egy hülyeség létezik hanem annak aki álitja.
2017. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
#15 Akkor én meg azt mondom, hogy léteznek lila alapon zöld pöttyös, háromlábú tehenek, akik intelligensebbek az embereknél, és a Szaturnuszon élnek. Honnan tudod, hogy nem igaz? Bizonyítsd be!
2017. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ferrari 458 italia, vruum vruuuum vvrruuuuuuu
2017. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 apababa ***** válasza:
17es már fentebb irtam , hogy nem nekem kell egy marhaságot bizonyitanom hanem annak aki kitalálta.
2017. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 apababa ***** válasza:
Ellenben ha hoznál erről bizonyitékot azt simán megcáfolhatom.
2017. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!