Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Párkapcsolat rendbehozásához...

Párkapcsolat rendbehozásához segítő technikák?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok otthon az ezo-világban,de hallottam róla hogy bizonyos színekkel,illatokkal stb. kedvezőbb környezetet biztosíthatunk a már meglévő pákapcsolatunk segítésére. Vagy esetleg csak a közérzet javítására. A problémám az hogy a párommal hullámvölgyeket élünk át,főként csak én,ő elvan a világában és egyre jobban szenvedek tőle. Beszéltünk róla sokat,de nem tudunk megoldást találni. Lehet hogy külön kéne válnunk,de én szeretném még rendbehozni a kapcsolatot,ő is törekszik,csak nem igazán tudjuk mit kéne csinálnunk. Alábbhagyott részemről a tűz,a félelmeim miatt,tartok tőle hogy így marad.

2018. máj. 15. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Sok pia és utána részegen egy nagy őszinte beszélgetés majd egy nagy dugás.
2018. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja,gondolom ez kis vitákon használ,de nem egy 4 éves kapcsolat kiaknázásához.
2018. máj. 15. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Egy olyannak meg már úgyis mindegy.
2018. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D :D kösz. tiszta haszon vagy
2018. máj. 15. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem ezo megoldások kellenek, kérdezzetek meg egy kívülállót, talán rávilágít olyan dolgokra is, amik nektek fel sem tűnnek, mert ti benne vagytok, egy kívülálló meg nem.
2018. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Milyen jellegű félelmeid vannak? Mi a konkrét probléma? Mitől vannak hullámvölgyeid?


Ne haragudj, de ezeken nem a színek meg az illatok fognak segíteni, hanem egy pszichológus.

2018. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mint mondtam,próbáltuk,nem ettől várok megoldást,csak érdekelt hogy mit lehet ezekről tudni. Egy kis plusznak belefér,ha legalább kellemes a környezet :)

Pszichológus kicsit sok lenne. Egyikünk sem akar költeni rá,főleg hogy szerinte nincs is problémánk. Csak pár dolog amiben nem értünk egyet.

Kívülálló.. Hát igen,kérdeztem már kívülállókat. A vadidegenek azt mondják szakítsak,a barátaink szerint semmi komoly baj,az én barátaim szerint ez a barátom hülye és szakítanunk kéne,az ő barátai szerint teljesen normális minden amit csinál,nyilván :/

2018. máj. 16. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
"Egy kis plusznak belefér,ha legalább kellemes a környezet" - Menjetek el wellnessezni, ott is kellemes a környezet. :-)
2018. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha a párod szerint nincsenek problémáitok, akkor őszintén szólva semmi sem fogja megmenteni ezt a kapcsolatot. Egy megoldás van, amivel együtt tudtok maradni, ha te elnyomod magadban a gondjaidat, mert maguktól nem fognak megszűnni, a párod viszont szarik rájuk. Ugyanakkor azt is érdemes megfontolni, hogy a jövőben milyen sikerességgel fogjátok tudni kezelni az új problémákat, ha ennyire elzárkózik és nem hajlandó a saját felelősségét vállalni benne.
2018. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Első lépésként nem ártana elolvasni Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét. A szeretetnyelvekről szól, arról, hogy hiába mutatjuk párunk felé a szeretetet, ah olyan nyelven nem ért, amit mi használunk.

Nem ártana továbbá tanulmányozni kicsit a nemek közötti lelki és gondolkodásbeli különbségeket. Mert ég és föld a két nem!

Szóval nem az ezo világában kell megoldást keresni, hanem magunkban.

2018. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!