Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Olvasta valaki a Jí-Csinget...

Olvasta valaki a Jí-Csinget (Változások könyve)? Segített valamennyire az életvezetésben?

Figyelt kérdés

Mivel már hosszú idők óta életvezetési problémákkal küzdök (negatív önértékelés, rossz önismeret, alacsony önbizalom és az ezekből adódó folyamatos sikertelenség az életben) és hiába kerestem segítséget, sajnos nem találtam sehol olyan módszert, ami ki tudna engem engem segíteni a jelenlegi helyzetből. Az a baj, hogy emellett nem látom értelmét az életnek, mert úgy érzem hogy a világ amiben élünk a végletekig elfajzott, romlott és materialista.

Emiatt kezdtem el érdeklődni a Tao iránt, és olvasni a Jí-Csinget. Érdekelne, hogy akik hasonló okokból olvassák vagy olvasták a könyvet, azoknál milyen változások történtek (életfelfogás, önértékelés, gondolkodásmód stb.)?


2018. dec. 23. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Mentálisan kell máshogy látni a dolgokat, a többi dolog az életben utána hozzáigazodik a gondolatokhoz.Amit gondolsz az lesz körülötted.Ősi de bevált dolog.
2018. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1 #

Nagyon jó! Akkor mégsem vettem meg hiába a könyvet. Mindig is kedveltem a természetet és szerettem volna tudni, mi miért és hogyan működik ebben a világban. Más részről ki akarom takarítani az elmémből a negatív gondolatokat és csak a jó dolgokra akarok fókuszálni. Abban bízom, hogy ez a könyv segítségemre lesz ebben.

2018. dec. 23. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem segített, de a tanácsokra hallgattam. Én Müller Péter könyve alapján szoktam segítséget kérni és mindig kapok is választ.
2019. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!