Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek a jósoló...

Mi a véleményetek a jósoló polipról? -aki a vb meccsek eredményeit jósolta meg.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 18:57
 1/9 anonim válasza:
78%

Valószínűleg szerencséje volt. Aztán lehet, hogy nem tudunk még semmit a körülöttünk folyó dolgokról és ő valamilyen módon érzékelte. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy egyáltalán, hogy jöttek rá, vagy találták ki, hogy erre használják az állatot?

Illetve pontosan melyik meccseket jósolta meg?

2010. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

különösen érzékenyek a polipok a színekre, és kontrasztokra. Végig kellene nézni a jóslatait, de szerintem kiderülne, hogy vagy mindig a kontrasztosabb zászlóra szavaz, vagy az egyik dobozba tett kaja jobban a fogára való.

Egyébként egy német jóspolip jósolhat -e előre mást a németeknek, mint győzelmet?

2010. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

német polip baz meg

régen röhögtem ekkorát

2010. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

úgy tudom német akváriumban él , és azt a meccset is jósolta :)


[link]

2010. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lapika válasza:

Hogy őszinte legyek fogalmam sincs. Ha jól tudom akkor 2008-ban az EB-döntőn tévedett utoljára. Az szép.

Ugyanakkor egy kicsit kételkedem, hogy a jóslás folyamata mennyiben a polip meccshez való viszonyát követi, minthogy csupán a finomabb kagyló megszerzését. Mert szerintem egy élőlény főleg, ha remek érzékszervei vannak, és el tudja dönteni, melyik kagyló a finomabb. Akkor a finom kagylót eszi meg először. Ha polip lennék, (ha) énis ezt tenném.

Ezt a kagyló tényzőt nem lehet kizárni. Nemhiszem, hogy lehet 2db 100%-ban megegyező kagyló.

De ez nem perdöntő, tudományos válasz. Hanem az én elfogulatlan véleményem. Tény, hogy szép százalákban dolgozik a polip. Csak mostantól, mindig a spanyolok dobozába másszon. Valamint ne tévedjen :-)

2010. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyos. :D
2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon cuki :D Meg ügyes :D
2010. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak a természetnek csodái :) Egyesek azt mondják hogy mindig azt a zászlót választotta amelyikben több volt a sárga szín ez igaz majdnem minden meccsre kivétel a Szerb-Németre azt pedig csak simán eltalálta :)
2010. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez egy baromság
2010. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!