Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jós azt mondta nekem, hogy...

A jós azt mondta nekem, hogy én egy erős karakter vagyok és sok csajom lesz, csak szunnyadok de ebből semmi nem igaz hiszen visszahúzódó vagyok és félénk. Szerintetek igazat mondott?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2019. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Mikor mond igazat egy jós? Kb. amikor a tiszteletdíját közli az aznapi szeánszért.
2019. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

"A jós azt mondta nekem, hogy ... de ebből semmi nem igaz ... Szerintetek igazat mondott?"

Értesz magyarul?

2019. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Te jobban ismered magad, mint bárki más - legalábbis így kéne lennie.

Kérdésedben te magad cáfolod a jóst, miért akarod, hogy névtelenül feltett kérdésedre akár a jóst, akár téged erősítsünk meg?

Csak remélni tudom: te nem vagy annyira hazudós, mint a jósod!

2019. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Eros karakter szerinted csak az utcan vonyito izompolosok lehetnek? Apam is szereny, megsem lattam olyan eroset mint o. (Lelkileg)

Baratnod sok lehet ezt te alakitod de ennek a josnak nem hinnek a helyedben ezek sablon szovegek

2019. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor ertitek mar meg, h kar belemenni ilyen joslasos dolgokba? Magagatokra hozzatok a bajt. Ink torekedjetek a jora!
2019. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, te érezheted, hogy igazat mondott-e..
2022. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!