Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható jósnőt Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani megbízható jósnőt vagy léleklátót, spirituálisan hozzáértő embert Békéscsabán? Tudom, hogy van egy sötét, göndör hajú hölgy, de nem emlékszem a nevére... negatív hozzászólók, kérem, kíméljenek!

#ezotéria #léleklátó #Jósnő Békéscsaba
2019. szept. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Pozitívan figyelmeztetlek: a "megbízható" és "jósnő" egymást kizáró fogalmak!
2019. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem létezhetnek olyan emberek, akik képesek látni a jövőt és fontosabb eseményeket, amelyek bekövetkezhetnek, de mivel a jövő állandó mozgásban van a döntéseink függvényében, így 100%-osan megbízható jóslás nem létezik.


De esetenként segíthet döntéshozatalnál vagy rávilágíthat utakra, kimenetelekre figyelmeztethet, hogy ha minden így halad tovább ez és ez nagy valószínűséggel be fog következni. Viszont tényleg sok a lehúzós jósnő, szóval megbízhatóról még én sem nagyon hallottam s nem csak Békéscsabán....

2019. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs biztos jövő, csak múlt, hiszen a jelen is csak egy pillanat.

A te jövőd a te tetteidtől függ, ám az, hogy mikor mit cselekszel, sok, még általad ismeretlen ember tetteitől is függ.

Amennyiben ezt ki lehetne számítani, akkor az időjárás is hosszú időre előre meghatározható lenne.

.

Ismerkedj egy csípetnyit a káosz-elmélettel, sok pénzt megspórolsz vele, igaz, a jósnő életminősége valamennyit romlik!

2019. szept. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én az vagyok
2019. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megbízható és a jósnő nem kompatibilis fogalmak.
2019. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!