Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnők tudnak egy 16 éves...

A jósnők tudnak egy 16 éves lánynak is jósolni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 00:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10

Ez kb így van. Erre alapozzák a tenyér jóslást, hogy mindíg változik valami. Hogy az "életvonal" is néha hosszabb, néha rövidebb, attól függ milyen életet élsz. De ugye ehhez van egy szép felépített szövegük is, csak van aki tényleg ért esetleg valamit hozzá, meg van aki jó marketinges.


Ezelőtt több mint 10 évvel volt olyan mikor eltünt egy kislány. A szülők hittek az ilyesmiben és médiumokat is bevontak a keresésbe, bár sokan maguktól mentek, hogy ők majd segítenek. 1 kivételével az összes azt mondta, hogy a lány életben van. Közel hasonló történetet adtak elő mindanyian. 1 meg mondta, hogy érzi, hogy a kislány meghalt, tudja ki a tettes, de nem mondhatja el meg nem tudom miket mondott még. Régen volt már.

Később derült ki, hogy a család kutyája tépte szét a gyereket, mert a szülők nem figyeltek oda. Ők meg hogy megússzák ezt a gondatlanságból származó halál esetet kitaláltak egy ilyen kamu történetet, hogy a tiszánál (vagy valami folyónál) egy erdős résznél eltünt. Hogy mi értelme volt ennek is nem tudom. De sok médium közül 1 nem nyilatkozott kamerák előtt, hogy életben van.


De tényleg nagyon soknál csak a paraszt vakítás megy, esetleg olvastak egy könyvet és kész. Ritka az aki tényleg tud is valamit és lát is dolgokat.

2020. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11-es errol mar en is olvastam.

Ja igen az a gond ezzel, hogy van 100000 szelhamos egy 1 tehetseges. Legalabbis van abban valami, hogy ra lehet erezni a jovore, talan 100 ev mulva egy szamitogep ki tudja szamolni 99% pontossaggal, hogy mi fog tortenni, akar egy emberrel is, mert a jelenbol kiszamithato a jovo ha ismerjuk a szukseges informaciokat (veletlenek nincsenek, csak olyan, amit nem lattunk elore es nem tudjuk miert tortent). Ezt programozo informatikuskent, a logika emberekent mondom. Az egesz vilagunk informacio csomagokbol epul fel. Az elemi reszecskeket tovabb bontva is mar csak informaciot talalunk, nem anyagot. Az energia is informacio, adat. Valoszinu, hogy ez az informacio idotlen es mindig, minden informacio a vilagegyetemben a rendelkezesunkre all, csak hozza kell tudni ferni. Talan vannak emberek, akik nem tudatosan, de hozzafernek, ezekhez az informaciokhoz. Talan a velunk kapcsolatos informaciok osszefuggesben lehetnek azzal, hogy egy elottunk megkevert kartya pakli egyes lapjai hogy fognak elhelyezkedni, latszolag veletlen sorrendben. De tudjuk, hogy veletlenek nincsenek. Minden kiszamithato.

2020. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mindenkit szívesen átbsznak akinek van pénze.
2020. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Háromnál voltam, 1 volt csak fizetős, az egyik ingyenes mondott csak olyat ami igaz volt és nem tudhatott senkitől (nem is olyan volt amibe beletrafálhatott) - dehát az nem is volt jóslat, hiszen én is tudtam, a másik kettő mindenkinek hülyeséget hordott össze.


Minden korosztálynak tudnak hlyeségelet összehordani

2020. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Morning ***** válasza:

NE MENJ JÓSHOZ HA JÓT AKARSZ MAGADNAK!!!!!!


Itt egy ex sátánista boszorkánymester elmondja ebben a két, pár perces videóban, hogy miért ne!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ojm5ZShs4o4


https://www.youtube.com/watch?v=rB5rAGxzDGA

2020. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az elozohoz kapcsolodoan , en olvastam oylat, hogy aki tul gyakran josoltat, azt a szellemek, vagy gonosz entitasok egy ido utan megtevesztik es hamis jovot mutatnak neki a kartyan keresztul. De lehet, hogy felreertettem, vagy nem jol emlekszek ra. Szoval felteve, ha mukodik a joslas dolog es a jos is tehetseges, akkor sem szabad gyakran josoltatni. Persze olyat is olvastam mar, hogy a joslason keresztul csak az ordog beszel es meg egyeb hasonlokat. Habar Nekem a rokonsagban volt mar, hogy tobb josolt esemeny bekovetkezett, van ami pontosan, valami 1 ev elteressel, vagy csak 10 evvel kesobb. De itt is el kell modnani, hogy felteve, ha a joslas mokodo dolog, akkor sem hiszem, hogy a jos pontosan meg tudja mondani valaminek az idejet, inkabb csak hogy a kozeli, vagy a tavolabbi jovoben kovetkezik-e be.
2020. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A kereszténység tiltja a jóslást.

Ezt - gondolom - tudja a kérdező is.

Keresztény nem egyáltalán jósoltathat.

2020. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Ruszóné válasza:
A biblia azt irja az 5 mozes 18:10-12 szerint hogy kifejezetten ne menj ilyen emberekhez.Démonokkal kerülsz kapcsolatba,amiért később nem leszel hálás.
2020. jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Souky ***** válasza:
Én a feléért jósolok neked. Nekem is van olyan hókusz-pókusz programom, mint amit a jósnők használnak.
2020. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Elazur válasza:

Nem érdemes jósnőhöz menni, mert valóban démonokkal kerülsz kapcsolatban. Ők bukott szellemi lények, nincs testük, nem is halnak meg (amíg Isten el nem ítéli őket majd a világ végén). Ezért ők látják az emberek tetteit, ismerik a reakciójukat. Nem tudják a jövőt, de a múltadat jól ismerik. Nem nagy dolog bármit megmondani, ami már megtörtént és következtetni is tudnak a jövőre vonatkozóan, mert ismernek. Ennek ellenére nem tudnak semmi konkrétumot és minden esetben rosszat akarnak neked.


A sarlatán, aki csak pénzt akar, komolytalan. Aki viszont sátáni hatalmakkal van kapcsolatban, az veszélyes!!!! Ha kiszolgáltatod magad ezeknek a hatalmaknak, előbb-utóbb téged is birtokba fognak venni, leuralnak és irányítanak, gonoszságra sarkallnak. Nem érdemes kapcsolatot keresni velük, csak veszíthet az ember.


Amúgy is mindek tudni a jövőt? Ha örömöt tartogat, elfakul, ha előre tudod. Ha fájdalmat, nehézséget, minek kétszer végigszenvedni?


Amúgy pedig csak Isten ismeri a jövőnket és Ő jót akar, szeret. Ha azt szeretnéd, hogy valaki segítsen eligazodni az életben, inkább Istent keresd, Ő gyengéden és jóakarattal segít.

2020. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!