Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltattál már magadnak?

Jósoltattál már magadnak?

Figyelt kérdés
Aki már volt jósnőnél/jósnál azokat kérdezném, hogy amit jósolt az be is következett?
2010. júl. 24. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem jósoltatni szoktam, hanem jósolni; magamnak.

Legtöbbször tealevélből szoktam, de néha tarot kártyából is.

Igen, be is következett.

2010. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jósolnál nekem is tarotból?irj privit :)
2010. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is írj privit pls tarott jóslást kipróbálnám!
2010. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Voltam már jósnőnél. Nem mondanám, hogy nem jött be, de nagyon átfogóan beszélt, semmi konkrétat. Viszont anyám már volt sokszor, sok helyen és neki nagyon is konkrét dolgokat mondtak, amik szóról szóra bekövetkeztek.
2010. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en rezfaszu bagoly arcedulaibol josolok. 100% ban bejon. irj privit ha akarsz josoltatni
2010. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most jósoltattam két hete,de eddig nem hittem benne. Mindent amit mondott leíratta velem és eddig az eleje már be jött.Eddig azért nem szántam rá magam mert a rosszat nem akartam tudni, de azt is el kell ,hogy mondja.
2010. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én még nem voltam, de a családban több olyan is van, aki már volt. Egyet ki is emelnék...


Azt mondta a jósnő az egyik rokonomnak, hogy egy nő testvére meg fog halni... Kb. 1 év múlva meg is halt...

2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!