Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek mennyire hihetek...

Szerintetek mennyire hihetek a jósnőnek?

Figyelt kérdés

Szakítás után elmentem egy jósnőhöz, akit majdnem inkább pszichológusnak mondanék. Nem bírtam elengedni az exet. Azonnal megmondta hogy felejtsem el ezt a pasit, nem hozzám való. Elmeséltem nagyvonalakban a történetemet , közben nézte a kártyát is. Azt sejtem hogy amiket mondott sokszor tapasztalatból mondta, biztos hallott már jópár hasonló sztorit. A kártyából kijött hogy ez az ex pár hónap múlva újra jelentkezni fog de lát az életemben egy másik férfit is. Szerintetek mennyire valószínű hogy az ex tény feltűnik? Többször is mondta hogy tuti megjelenik. Én úgy gondolom hogy nem vigasztalásnak mondta mert már a legelején mondta hogy ez a pasi nem nekem való, felejtsem el.

Olyanok véleményére lennék kiváncsi akik jósoltattak már ilyen pszichológus féle jóssal, akik nemcsak a sablon dumát tolják. Kérem hogy csak az írjon akinek van tapasztalata ebben.


2020. márc. 20. 19:59
 1/5 MikeS13 válasza:
65%

Voltam többször egy hölgynél régebben, és hiszek benne, hogy vannak akik rendelkeznek ilyen képességekkel. A gond csak az, hogy sok a csaló, és nem tudjuk kiválogatni, hogy ki az és ki nem.

Én azért mertem elmenni az adott hölgyhöz, mert egy pszichológus ismerősöm javasolta, mondván, hogy amikor neki van komoly gondja, ő is hozzá megy.

Nos ő tényleg profi volt, és olyan dolgokat mondott, amit nem is gondoltam volna, szóval nem azok a tipikus jó dolgok. Például, hogy születik egy gyermekem, pedig akkoriban én még egyáltalán nem akartam gyermeket.

Ő úgy nevezte magát, hogy tisztánlátó. Egyszer elvittem hozzá egy lányt. Bejött a hölgy, ránézett és azt mondta "Nem hozzád való, engedd el" és nem is beszélgetett vele. Tudta. Voltak hasonló dolgok még.

Szóval van ilyen, de nehéz megtalálni.

2020. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Egy nőt hívtam fel egyszer kétségbeesetten, egy másik jós küldte el a tel. számát, mert nem tudott fogadni akkor. Ez a nő SEMMIT nem tudott rólam, soha nem látott, nem kérdezett születési dátumot, szerintem a nevemet se értette. MINDENT tudott rólam, az érzéseimről, a múltamról, az exemről. Mindent!!! Igaza volt. Egyszer csináltam, se előtte, se utána, megdöbbentett az eset. De ilyen szerintem tízezerből egy van.
2020. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és aki küldte a tel.számot, se látott soha, azt se tudta, ki vagyok. #2 voltam.
2020. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyit fizettél ezért a nesze semmi fogd meg jól jóslatért? Fel fog tűnni az exed - gondolom mert vannak közös barátok, pontok. Az más kérdés, hogy vagy lesz belőle megint kapcsolat, vagy nem, akármi is lesz a jóslat beteljesülésének fogod venni - mert hinni AKARSZ benne.

Amúgy egy jó emberismerő apró jelekből is pillanatok alatt a vesédbe lát, nem kell ehhez kártya.

2020. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös barátok, ismerősök sem és távol is lakunk. Nem is találkozunk, nem is beszélünk már. Ezért nem tudom mit higgyek
2020. márc. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!