Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hány éves kortól lehet ingázni?

Hány éves kortól lehet ingázni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valamilyen korhatár. Be kell-e tölteni egy adott életkort.

2020. márc. 27. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
20 hetes kortól adhatod a gyereket bölcsődébe, nos, ha nem a lakóhelyetek szerinti intézménybe íratod, akkor onnantól ingázhat veled ő is. ;)
2020. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Az ingázást nem köti a korhatár de meg vannak veszélyei. Mondjuk én nem adnám egy gyereknek de még egy tininek sem a kezébe.

Ezt azok tudják használni jól akik érzékenyek a szellemvilágra és könnyen kapcsolatot tudnak teremteni vele.

2020. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Én 14 évesen kezdtem kb, amikor falura költöztünk, és minden nap oda vissza ingáztam 40 km-t.
2020. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
elég annyi, hogy ne nyeld le...
2020. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem korfüggő a dolog, megfelelő ismeretek szükségesek hozzá.
2020. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdés és válasz értelmezőképesség nem korhoz kötött. :) Egyszerű alap: Megkérdezed melyik az igen, talán, nem, aztán azt hogy válaszol-e neked, meg hogy a tiéd-e. Egy kérdést nem szabad kétszer-háromszor feltenni, főleg akkor ha alapból nem válaszol rá, stb. Ha rendes kristályt akarsz, azt mindenképpen személyesen válaszd ki. Szóval ha komolyan csinálod add is meg a kellő tiszteletet a dolognak. De tulajdonképpen egy személyes tárgyad is lehet inga, pl medál, gyűrű a hajszáladon. A lényeg hogy ne add körbe minden ismerősödnek és ha mégis megteszed, kérdezd meg előtte.
2020. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő.

Inkább rá termettség..

Én ingáztam párszor, de..

Nem is tudom.

Már az is befolyásolja ha remeg a kezed, önmagad meg nyilván nem csapdnád be.

Ha véletlen rá szánnád magad, akkor egy fontos.

Soha ne nézz az ingára, miközben kérdezel.

Az befolyásolja.

(A legmegbízhatóbb ha fel van szentelve, teliholdkor meg tedd ki töltődni)

2020. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő.

Nekem akár hány éves is leszek nem fog működni. Észre vettem, hogy szabadszemmel nem látható mikromozgásokkal mozgattom az ingát, bár szerintem mindenki. Csak hogy én az akaratommal. Mind a négy írányba, mind a két írányba a kört és a négy elipszist mind a két írányba. Mint a kerékpáros egyensúlyban tartja magát. Tehát a szándék és alakzat meghatározása után adott alakzat jön elő.

Bár az úgynevezett emelés sem működik a közelemben.

2020. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 A tudatal3attija simán becsaphatja.


Ha elenőrízhető kérdéseket tesz fel amire aktuálisan akkor nem tudja a választ, majd ellenőrzi kiderülhet, hogy kellően nyított-e.

2020. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!