Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kerülget engem a szerencse?...

Kerülget engem a szerencse? (lottózás)

Figyelt kérdés

Valójában csak arra tudok gondolni, hogy kerülget a szerencse.

18 éves korom óta lottózóm. Minden héten feladom az ötös és a hatos lottót. Eleinte nem nyertem semmit. Megjelöltem a 47-et, kihúzták a 48-at. És ez hétről hétre így ment, egészen mostanáig. Sokadik hete van kettes találatom az ötös lottón, vagy hármasom a hatoson. Valamelyiken mindig nyerek egy pár ezer Forintot. Kettőt eltalálok, a többi szám meg mind mellette vagy majdnem mellette van, amit megjelöltem.

Örülök én a kettes találatnak, nagyon is. Ha nem is sokat nyerek legalább nem veszítek.


Akik hisztek ezekben a dolgokban, mi a véleményetek erről?


Légyszíves tegyétek félre a gúnyolódást. Köszi.



2020. ápr. 13. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A lottó egy szerencsejáték. Csak a szerencsén múlik az egész, ami meg kiszámíthatatlan. Lehet soha többé nem lesz találatod de lehet hogy holnap ötösöd lesz. Nem lehet tudni, pont ez a lényege a szerencsének
2020. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Akárhányszor lottót adok fel, mindig olyan számokat húznak ki, amik mellé lőttem. Már lett volna ötösöm is.
2020. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Teljesen véletlen.

Ha nem, akkor szerinted ez miért van így?

2020. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem soha nem talál semmi, még csak közel se. Pár hete volt egy 1-esem. Erre az egészre szerinted mekkora az esély? Akkor egyfajta mázli ez is? Nem és nem. Ugyanannyi az esély, mint arra, hogy bárhogy máshogy legyen, ez a szerencse. A fejed problémamegoldásra való, a lutri semmi olyat nem tartalmaz, amit meg kellene oldjon, de ő persze rááll és talál mintákat. Ha már mindenhova magaddal cipeled, szerintem használd arra, amire való!
2020. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ebben a videoban megertheted miert nem erdemes lottozni. https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU
2020. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én akkor is lottózni fogok! Nem sajnálok rá heti 1000 Forintot.

20/F

2020. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,kerulget.


Ha minden téren rendben lesz az életed,akkor lesz jobb is.

Ha magasabb a rezgésed.

Ez akkor van ha boldog, elégedett vagy.

Mindegy hol vagy,mit van, de ahol tartasz az életben annak örülsz, akkor hatarzd meg azt az összeget amit szeretnél.meg fogod kapni.


De ha mindig nyügös vagy, semmi sem jó, csak úgy feladod akkor ennyit is kapsz.

2020. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!