Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elküldenéd a fehérvári josno...

Elküldenéd a fehérvári josno telcsiszámát meg a cimét?

Figyelt kérdés
Farkas_moni@citromail.hu
2010. júl. 29. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy tanács , nem szabad hinni az ilyenekben , amit mond az nem igaz.Kitaláció én is tudok jósolni neked ,


Pl: kedves kérdező te neked valami nyomja a lelkedet és szeretnéd megtudni hogy milyen irányba megy el.Nagyon jól tudom neked javasolni hogy nem kell agodnod mert meg fog óldódni a problémád ne agógy nem lesz semmi baj.


A pénzügyeid is lassan de helyrejönnek .


stb ilyenekben nem szabad hinni , ami pénzt erre ráhagysz inkább meny le a boldba és vegyél fagyit és nyalogasd el . sokkal többet ér mint egy ilyenre pénzt kidobni.

2010. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen értek egyet az előttem szólóval.


Szerintem van, aki tényleg tud jósolni, és nem csak mond mindenféle baromságot. Ugyanakkor a legtöbb csak megtanulta, miket kell mondania ahhoz, hogy sok pénzt keressen vele. Ne menj el az első jóshoz, hanem érdeklődj, keress utána, hogy ki az, aki tényleg ért hozzá.

2010. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telcsiszám XD LOL , ennyi erővel hívd fel a tudakozót és kérdezd meg ott, vagy talán találd fel magad és írd be a google-ba. Sok szerencsét!
2010. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Errol a Farkas Monirol en is hallottam, baratnom volt nala, de hazudik a no. Vagyis pontosan nem tudja a dolgokat, csak azt mondja amit a konyvbol megtanult.

Voltal nala? vm bevalt?

2011. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!