Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt olyan akinek josoltak...

Volt olyan akinek josoltak valamit es total az ellenkezoje kovetkezett be?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akivel az osszekoltozest tervezzuk. En regebben kineztem ot, de akkor meg volt baratja (egy jonak mondott jos azt josolta hogy megcsak beszelni se fogunk). Azota osszejottunk. Most a ciganykartya.hu oldalon tettem fel egy kerdest hogy hosszu tavra mi varhato - mire kijott hogy megcsalas. Persze a lapok jelenteseert fizetnem kellene. Egyebkent annyira ismerem ot, hogy ha mas no kezdene foglalkoztatni arrol tudnek. Tehat a kerdesem nektek volt olyan hogy szakitast josoltak megis egyutt vagytok?
2020. júl. 31. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus máriám.

Ne haragudj, de ez egy komoly kérdés?

2020. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Nekem csak olyan volt, hogy azt jósolták, meg fogok halni, és az be is következett.
2020. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy ilyen kóklerek jól meg élnek ebből...
2020. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam "jósnál". Azért csak egyszer mert nem hiszek benne de kíváncsi voltam.

Volt egy valami ami bejött, valószínűleg véletlenül. Konkrétan azt mondta, hogy hamarosan elutazom meglátogatni valakit. Pár nap múlva emailt kaptam, egy nagyon kedves ismerősömnek a lánya írt, hogy az anyukája haldoklik, ha szeretném még látni, menjek. Tehát ez bejött.

Másik, hogy az utazás során fogom megismerni a párom aki jóval idősebb férfi lesz. Hát ez nem jött be, később teljesen más körülmények között ismetem meg a párom, aki 8 évvel fiatalabb mint én.

A gyerekeimrol mondott még ezt azt, de például nem mondta, hogy lesz még gyerekem-lett.

Szóval összességében nem jöttek be a dolgok.

Nem is mennék mégegyszer.

2020. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nálam mindig ez történt az elmúlt pár alkalommal történt ilyen horoszkóp, asztrológusi csodabeszélgetések során.
2020. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!