Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jóslág, válaszok egy két...

Jóslág, válaszok egy két jövőre néző kérdésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy érdekes kérdésem lenne felétek, amit próbálok érthetően megfogalmazni (megteszem ami tőlem telik :D )

Szóval van egy fontos kérdésem, amire szeretnék választ találni. Hogyan tudnék erre biztos választ kapni? Van valami “otthoni praktika” vagy jós aki tudna nekem választ adni erre a kérdésre?


A máásik!!! Meg az hogy szeretnék álmodni. Mondom úgy hogy jövőbe látó álmot szeretnék látni. Kiváncsi volnék valamire amivel kapcsolatos dolgokat megszeretném álmodni (igazak legyenek)

Hogyan tudnám ezt elérni?



2020. nov. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
A legjobb praktika az, hogy rézüstben főzöl egy denevér pörköltet galagonyával és levendulával, és miközben rotyog a főzet megfürdesz hat hajléktalan férfi verejtékében.
2020. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
75%

Nincs olyan praktika, sem házi, sem valódi jós praktika, ami bizonyos jövőt tár fel. A jóslás csak egy, vagy néhány nagyon valószínű jövőt tud feltárni, az otthoni praktikák pedig csak legfeljebb egy nagyon valószínű jövő töredékét. Ha csak arra gondolsz, hogy egyetlen élethelyzetben hány döntési lehetőséged van, már kiderül, hogy nem egyetlen lehetséges jövő létezik. A döntésed fogja meghatározni, melyik érvényesül. Minél messzebbre nézel előre a jövőbe, annál több lehetőséget találsz. Ha messze van az, amit nézel, sok döntést hozhatsz addig, és mások is sok döntéssel befolyásolhatják. Ha közvetlen előtted van, amit nézel, csak a te, és a közvetlen környezeted döntései befolyásolják.


A jósálmok spontán szoktak bekövetkezni, és általában csak a jövő egy pillanatnyi töredékét mutatják. Ha a megérzéseidet eléggé élessé teszed, nő az esélyed rá, hogy ilyen történik veled, de lehet, hogy nem is vagy alkalmas a jövő megálmodására. Az pedig nagyjából lehetetlen, hogy eldöntsd, hogy mivel kapcsolatban akarsz a jövőről álmodni. Ez nem az emberi elme birodalma.

2020. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Grimfox: ahhoz képest, hogy ezzel a témával foglalkozol, olyan jó olvasni, hogy értelmes válaszokat adsz, és nem hülyíted a kérdezőt, mint itt sokan, akik "értenek hozzá".
2020. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
91%

16:56,

Azért ne érts teljesen félre, a jóslás mint módszer szerintem is működhet, csak nem 100%-osan pontos, és nem sorsszerű, abszolút érvényű. El tudom képzelni, hogy vannak, akik képesek találni egy valószínű jövőt. Akár a legvalószínűbbet is. De ha tudok róla, már meg tudom változtatni. A fatalista jóslás az, ami nem működőképes.

2020. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A jövő másodpercenként változik. Minden egyes döntésed, gondolatod hatással van a jövődre. Inkább úgy fogalmaznék vannak alternatívák aminek a beteljesülési százaléka változik. Én egy amatőr látnok vagyok és csak 3 hónapra előre látom a dolgokat. 3 alternatívát látok és ennek a százalékos beteljesülését a jelenlegi helyzetben. De amint leírtam ez folyamatosan változik. Szóval, ez nem egyszerű feladat...

Aki azt állítja tuti megmondja a jövőd az nagy eséllyel hazudik. Vagy jóval az emberi érzékelés szintje fölött működik.

2020. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Életemben csak 2 esetben láttam évekkel előre egy eseményt ami tuti bekövetkezett anélkül hogy az illetőnek elmondtam volna. Szóval, ez nagyon ritka de nem lehetetlen.
2020. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, fejlesztd az intuíciód.
2020. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Grimfox a legnormalisabb válaszoló.

De tényleg.

2020. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

anonim a legnormalisabb válaszoló.


De tényleg.

2020. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!