Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátó jósok, mi az...

Tisztánlátó jósok, mi az előrejelzésetek 2021-re, mi van kilátásban M.o.-on?

Figyelt kérdés
Természetesen a kérdés azokhoz szól, akik képesek látni a jövőt, tehát tisztánlátó, jós, esetleg asztrológus. Mit hoz a magyaroknak a 2021-es év?

2020. dec. 25. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Gondolod, ingyen praktizálnak?
2020. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Mint ahogy eddig is...
2020. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es,hát nem hiszem, hogy bárki is fizetne egy ilyen nem személyt érintő kérdésért. Meg már bizonyára kíváncsiságból úgy is megnézték. Ha ide leírnák, legalább később vissza tudnák olvasni, hogy jól látták-e. De persze, ha nincs ilyen karitatív szakember, az sem baj, csak kiváncsiságból megkérdeztem, hátha tud valaki valamit és hajlandó közkinccsé tenni itt.
2020. dec. 25. 00:31
 4/8 Angel3000 ***** válasza:
85%
Szia! Tovább bonyolódnak a gondok....
2020. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es,szia,ezt én is ideírhattam volna, de te ki tudnád fejteni konkrétabban, hogy pontosan mi várható?
2020. dec. 25. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Soros, Brüsszel, migráncsok, krumpli és vírus természetesen.

Gondolod hogy öt év után lesz ez még így sem?

2020. dec. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A maffiózók tovább lopnak, a tisztességesek továbbra is rabszolgák maradnak, s kétségbe esésükben, jósokhoz, ezoterikus tanfolyamokra rohangásznak, ahol tovább rontják anyagi helyzetük, és végighallgathatják, az isten útjai kifürkészhetetlenek, a karma törvényeit, meg hogy szeresd azt aki nyomorban tart, mert ha nem....
2020. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minden tiszta szar
2021. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!