Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » SOS!! Kinek vált már be...

SOS!! Kinek vált már be jóslás és melyik oldalon találom? Ajánljatok nekem oldalt ami igazat mond

Figyelt kérdés
Hisztek benne? Van itt olyan akinek már beteljesült esetleg? Tudtok ajánlani nekem oldalt ami igaz?
2021. febr. 22. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden tudok egyet ajánlani, az ismerősömtől 1.500.000 Ft,-tot csalt ki, szívesen megkérdezem neked, hogy hogy hívják, ha érdekel. Mondta az cigány jósnő 150 000,-Ft-tal szokott indítani. Nagyon nagy a tudású mert, mielőtt elment hozzá az ismerősöm főiskolára járt, utána azt nem tudta befejezni, most segédmunkásként él.
2021. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9

Ez...

Olyan gonyosz xD


De az emoji miatt elnézem neked :3

Te is animézel? :3

2021. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ezelőtt hat hét éve körülbelül hogy találkoztam az utcán két jósnővel. Egészen véletlenül, és elengedni sem akartak akárhogy ráztam volna le magamról őket. Nagyon rossz időket éltem akkoriban éppen feladni készültem az életem és megjelentek. Megadtam nekik magam és hagytam hogy jósoljanak. Mind a kettő ugyanazt jósolta és pár évre rá minden szavuk igaz volt. Akkor még nem hittem nekik, de mára igazuk volt.Pénz nem kértek egy forintot sem cserébe.
2021. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lehet jósolni akkor miért nem nyert a lottón még egyetlen jós sem?:D
2021. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!