Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nostradamus jóslatait hogyan...

Nostradamus jóslatait hogyan kell olvasni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a próféciái négysoros versekből állnak amelyek százassával vannak csoportosítva. Tehát most egy ilyen vers egyetlen évet jósól meg vagy egy százas csoport beszél konkrétan egy évszázadról vagy csak szimplán össze-vissza vannak a versek?

Valaki tudna ebben segíteni?



2021. ápr. 3. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Soronként, egyik szavát a másik után... Így olvashatod.

Értelmezni az olvasottakat meg erős fenntartással fogadd!

2021. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell.
2021. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem viccből tettem fel a kérdést. Egyszer próbálok ebbe a nyamvadt kategóriába egy normális, megválaszólható kérdést írni, erre ilyeneket kapok. Komolyan mondom ez az egész oldal egy nagy vicc, trollkodáson kívül semmire sem jó.
2021. ápr. 4. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Zagyva
2021. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező.. Mert ezotérián belül is gyatra téma a jóslás. Még arra is normálisabb választ kapsz ha félsz, nem tudod minek betudni a zajokat és szellemnek hiszed.
2021. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Komolyan mondom....

Nem a da vinci kód megoldására vagy a százas szintű átokszórás hogyanjaira kérdeztem rá. Csupán annyit kérdeztem hogy hogyan kell értelmezni egy kicseszett, hozzátenném eléggé közismert könyvet. Mindig lehet hallani hogy az adott évre most mit jósolt Nostradamus, én csak annyira lettem volna kíváncsi hogy hogyan kell a könyv tartalmán elmenni.

2021. ápr. 4. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os ebben az esetben ha más képzelésére vágysz, fent vannak youtubeon erről vidik, bár igaz higy egy dolgot 8szor mondanak el benne de jobb mint a semmi :)
2021. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

Köszönöm a végre értelmes tippet.

2021. ápr. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!