Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jövőnk, Új Világrend bevezet...

A jövőnk, Új Világrend bevezetése?

Figyelt kérdés

"Csak egy film", de biztosan van valami alapja. ,,A beavatott" háromrészes film (és könyv triológia) szerintem a III. világháború utáni lehetséges jövőnkről szól, egy új rend bevezetéséről. (Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg!) Mit gondoltok, van valóságalapja? És akár később az Új Világrend (nézzetek utána) bevezetése? A filmkészítő nagyon frappánsan elképzelte (az akár nem is távoli) jövőt. Csak úgy nem pattan ki az ember eszéből ilyen, biztosan van valami alapja. Vagy honnan szerezhette az ötletet? Bármit írjatok, amit erről gondoltok!


(Esetleg az Éhezők viadaláról is ejthetünk szót.)



2021. ápr. 13. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lehetséges, hasonló jövőnk lesz!
Szerintem "fifty-fifty" esély van, hogy ez lesz-e vagy sem.
Baromság...
Inkább írok kommentet. 👇🏻
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ajánlom figyelmedbe még George Orwell 1984 című regényét is, amennyiben érdekel ez a téma. Ebben a műben is egy elég realisztikus jövőképet ír le és vázol fel az író.
2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. ápr. 13. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sületlenségek és baromságok helyett inkább értelmes jövő és világképet keress.
2021. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Lényegében idővel mindig új világrend jön, legalábbis a történelemre alapozva.
2021. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!