Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Új vagyok ebben, de el szeretn...

Új vagyok ebben, de el szeretném sajátítani az inga használatát. De kérem értesse meg velem valaki. Ha középen lóg az inga, akkor ott is fog megállni, gravitáció. Honnan tudnám akkor, hogy melyikre mutat?

Figyelt kérdés
Kérem csak azok válaszoljanak, akik szoktak is ingát használni.

2021. júl. 5. 19:42
 1/6 Grimfox ***** válasza:
92%
Alapvetően te határozod meg, hogy az inga hogyan mutassa, mit akarsz. Például óramutatóval ellentétes forgás a nem, a megegyező az igen. A jobbra-balra a nem, az előre hátra az igen. Ha irányt akarsz nézni, akkor a tőled elfelé, előre lengés mutatja az irányt. Ha például egy térképen keresel egy adott pontot, akkor ezzel az irányjelző módszerrel tudod meghatározni. Elindulsz a térkép fölött lassan arra, amerre kileng, és ahol nem leng ki, nagyjából ott van a pont amit keresel.(ez elég nehéz módszer, komolyabb előzetes gyakorlat, és tapasztalat nélkül általában hamis információt ad)
2021. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem van egy Nagy ingakönyvem, ahol már alapból rá van írva minden opció, és középen a feketepont fölött kell tartani mozdulatlanul és ahol megáll azt mutatja. Na hát nekem itt ugyanúgy a fekete pontnál áll meg mivel, gravitáció! :o
2021. júl. 5. 20:16
 3/6 Grimfox ***** válasza:
92%
Ah. Elég stabil kezed van. Az ingát a finommotoros kézmozgás mozdítja meg. Ez az, ami elmozdítja az egész kezed, és alkarod is pár centit, hogy a megfelelő pont felett álljon meg. Ha túl stabil kezed van, vagy túl koncentrált a figyelmed, akkor csökken a finommotoros mozgás. Van akinél emiatt igazából ki se leng az inga, csak billeg. A térkjépes példánál leírt módszerrel tudod helyettesíteni a dolgot. Ha rossz irányba vezeted a kezed, változni fog az inga iránya. A nagy ingakönyvben vannak jó táblázatok, de a teljes kör táblázatok például nehezen használhatók. Amikor lehetséges, érdemes egy sajátot rajzolni, ugyanazzal a válaszfelhozatallal, csak egy félkör táblázattal. A félkör egyenesének közepénél lógatod az ingát, és amerre kileng, az mutatja a választ. Én is használtam a nagy ingakönyvet. Úgy két hétig...pont amiatt, hogy nem volt egyértelmű, hová mutat az inga a táblázaton. Ha nem vagy biztos egy válaszban, akkor rákérdezhetsz a válaszra egy igen-nem eldöntendő kérdéssel is, hogy biztosra menj a végeredményt illetően.
2021. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Kezedbe fogod az ingát, majd ezt mondod: DUKÁN

Ahogy ebben az oktatóvideóban csinálja a hölgy:

[link]

2021. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

"Ha például egy térképen keresel egy adott pontot, akkor ezzel az irányjelző módszerrel tudod meghatározni. Elindulsz a térkép fölött lassan arra, amerre kileng, és ahol nem leng ki, nagyjából ott van a pont amit keresel.(ez elég nehéz módszer, komolyabb előzetes gyakorlat, és tapasztalat nélkül általában hamis információt ad)"


Gondoltál már arra, hogy ingás sz@rakodások helyett GPS-t használj? Hidd el egyszerűbb.

2021. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

...elég téves gondolat az h az ingának úgymond le kellene esnie...gondolom a Búbájos boszorkák című sorozat miatt....

a gravitáció az ami mozgatja az ingát. a valódi okkultizmusal foglalkozók jól tudják h az ingának pont h természetellenesen kell viselkednie pl: gyorsan forog. nem te pörgeted, hanem magától. tehát te csak tartod az ingát. a lánc az egyenes s forog az inga. nem az h te most a lánccal eggyütt forgatod.

az is téves h be lehet ugymond programozni h igen,nem stb. helymeghatározásra sem jó h a térképre tedd stb.


az inga igazságszerint:

ha mész valahova s keresel valamit pl: romok között stb.

vagy esetleg tárgyak mágikus erelye megállapítására, vagy személyek spirituális erelyének megállapítására.

de csak higyj a babonákban s az erre kialakított ostoba könyvekben.

más is ezt csinálja s senki nem veszi komolyan. ha mégis, mint te akkor csak észre veszi h haszontalan az egész.

tehát hiába vetél ingát s könyvet.felesleges is ezzel foglalkoznod.

2021. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!