Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha kártyából megmondják a...

Ha kártyából megmondják a jövőt, a múlt kirakásával mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy működik (azért írtam ebbe a rovatba és azok válaszoljanak, akik jóslással foglalkoznak, illetve nem szkeptikusak) szóval, engem a múlt érdekelne. Egy számomra fontos személynek írtam kézzel egy levelet, de az illető meghalt. Azóta sem tudom, hogy eljutott-e hozzá, olvasta-e, mit gondolt róla. Azóta kínoz ez az egész. Ha valaki ki tudna erre vetni kártyát, ha meg lehetne valahogy tudni a múltat, talán megtudnék nyugodni. Rajta kívül 4 személy találhatta meg, és mindegyikükkel csak köszönőviszonyban vagyok, ez pedig egy annyira személyes levél volt, hogy...

2021. okt. 7. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem lehet, mert azzal le tudna bukni a csaló. Amikor elmondja a jövődet, nem tudhatod, hogy hazudik, max később derül ki, hogy szar sem igaz az egészből. Ha viszont odaállítasz hozzá azzal, hogy mondja meg a múltadat, rögtön kiderülne, hogy csaló.
2021. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
90%

Kártyával ezt nem igazán lehet kideríteni. Főleg úgy, hogy meghalt. Egy olyan személy, aki ért a pszichometriához, és a kezébe foghatja a levelet, némi eséllyel meg tudja mondani, hogy az a személy olvasta e, akinek szántad, de csak akkor, ha komolyabb érzelmi reakciót váltott ki az illetőből. Persze tisztánlátók, és hasonló képeséggel rendelkezők is tudnának rá mondani valamit, de sajnos csak csalókat fogsz találni. Ez sajnos 100%-ig bizonyos. Akinek van ilyen képessége, nem fogja kikürtölni a világba. Épp elég baja van neki anélkül is.

A múlt eseményeit valamennyire az asztrológusok szokták megkísérelni kideríteni az által, hogy megnézik az adott múltbéli időpont állásait, de egy ilyen kérdésre asztrológiával nem lehet választ adni.

Összességében sajnos nem nagyon van esélyed megtudni a dolgot.

2021. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy sajnos , a múlt egy olyan dolog ,hogy miközben géppelek ide ,már a jövőben vagyok és amikor te ezt olvasod akkor már a múltat olvasod. A jóslás is egy olyan dolog ,hogy meglehet azt mondani ,hogy a múltatban ért egy tragédia téged ami elég mély nyomott hagyott benned egy olyan személy miatt akitől elbúcsuzni nem igazán tudtál ,haragudtál rá valamiért ,amit leírtál neki ,hogy elmond ,mert szavakban nem merted. De nem voltál biztos magadban , és amikor kiirtad az érzéseid már késő volt , de akinek ezeket leírtad ,nem tudta elolvasni ,de ő sosem haragudott rád azért a dologért.
2021. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vallana szellemi gyengeségre, ha valaki/akárki/bárki jósnőhöz menne azért, hogy ő megmondja, mi történt vele élete során?
2021. okt. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!