Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hiteles az adatok (...

Mennyire hiteles az adatok ( születési dátum stb) nélküli jóslás? Létezik, hogy valaki a személyes jelenléted nélkül is tud egy telefonos beszélgetés alapján jósol? Mennyire lehet elhinni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kb ugyanannyira, mintha minden adat rendelkezésre áll.

(Kettős a dolog nálam: ha hókuszpókusz és baromság az egész, akkor azért mindegy, ha meg valaki tényleg tud jósolni, akkor meg azért, mert az illetőnek olyan jó empátiája van, hogy adatok nélkül is meglát mindent az aurádban)

2010. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több jóssal is jósoltattam és többféle tanácsot is kaptam! Ezért nem tudom ki a hiteles aki adattal dolgozik vagy aki csak a beszélgetés alapján?
2010. szept. 13. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Az pacienstol fugg, hogy mennyire hisz ebben!

En bevallom oszinten, hogy meg a szul.adataim megadasa utan sem hinnek, mivel hany ember el ezen a foldon, s ugyanazon napon szulettek!


En egyebkent abban hiszek, hogy Enis teremto tulajdonsaggal rendelkezem, igy igyekszem ugy alakitani a jelenlegi sorsomat, hogy a jovom az pozitiv legyen.

2010. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Több jóssal is jósoltattam és többféle tanácsot is kaptam!"

A jóslásnak nem az lenne a lényege, hogy megjósolja a jövőt? Hogy lehet valakinek több különböző jövője? Nem mindegy miből jósol?

2010. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem gyakorlottabb ember képes adatok nélkül is
2010. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki fix jövőt mond, abból tudhatod, hogy nem hiteles, aki lehetőséget (mivel a jövő képlékeny, a döntéseidtől függ), az már lehet hiteles.
2010. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen jós sem tud jövőt jósolni. Legfeljebb homályos célzásokat tesz. Aki elhiszi,az igyekszik úgy alakítani a dolgait,hogy "beváljon" a jóslás.
2010. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Asztrológus és tarot kártya jós vagyok (nem tévés vagy önreklámozó vagy ilyenek, nem ebből élek, de ez az életem).

Ha pontos születési időt óra, perc és helyet adtál meg, abból az asztrológus el tudja neked mondani hogy a közeljövőben milyen jellegű energiák fognak érni. Nem a jövődet hanem inkább a hatásokat (pl. fájdalmas elszakadás, munkahelyi konfliktus, flörtök szerelem lehetősége, tanulás stb....). Nem kell hogy ott legyél, semmilyen kontaktus nem kell hiszen az alapján mondja ahogy a születésedkor a bolygók állnak összevetve azzal ahogy most állnak-fognak állni.

Amikor jósolsz (tök mindegy miből) kell a rezgésed, a körülötted "lebegő" dolgokat látja a jós is. Ha ismersz valakit (akit úgy ismersz hogy bármikor fel tudsz idézni, akivel sokat voltál együtt sokat találkoztál) elég ha rákoncentrálsz, ő meg rád és már meg is idézted az energiáit, látod mi van körülötte. De ha az illető ismeretlen akkor kell a rezgése. Bárkinek át tudod venni a rezgését aki veled van. Illetve bárkinek akit jól ismersz. De legalább egy kicsit is ismersz. Vagy ha más nem egy fénykép amin átjön valamiféle energia az illetőről. Csak az a baj hogy az talán ahhoz elég hogy tudd milyen valaki de ahhoz hogy a jövőjét megmond kevés. Max. eltalálni lehet. De ha a telefonos jóslások miatt kérdezed az köztudottan hülyeség, de van rá kereslet és ezt kihasználják. Láttam már az ilyen műsorokat. Nem mindenki kókler (a többség persze az) de hogy telefonon keresztül nem tudnak neked jövőt mondani az 1000%. Aki egyébként a tudás birtokában van mégis ezt csinálja nem tudom miért teszi. Gondolom egyéni oka van. Kell a pénz neki (bár valahogy nem hiszem hogy ezzel annyira jól lehetne keresni) vagy a hírnév miatt. Ő tudja miért ezt az utat választotta, majdcsak jön neki egy jel hogy ez nincs jól. Bár ki tudja, lehet hogy jól van így és a Sors úgy juttatja őt pénzhez hogy mindenkitől elvesz egy kicsit és odaadja neki (már ha megkapja azt az összeget). Ha mélyebb misztériumokat megismersz nem értékeled a pénzt, a hírnevet és egyéb hívságokat. Bárki elmondhatja hogy amikor elkezded magasabb szinten vizsgálni a dolgokat ezeknek mennyire nincs jelentősége. Ugyanakkor a földi élet velejárója a pénz. Régen termeltek az emberek most pénzért és pénzre cserélnek mindent. Így működik és egyenlőre nincs jobb. Éppen ezért nem fogsz soha nagyon gazdag jóssal találkozni, mert a jósok és bármilyen más spirituálisan fejlett emberek nem gyűjtögetők. A felesleget továbbadják. Ugyanakkor egyikünk sem él nyomorban, hiszen a Sors hogy segítsen mindent "alánk rak" ami kell. Ha máshogy nem akkor éppen úgy ahogy a TV jósok csinálják, de az attól még igaztalan marad és visszacsap rájuk.

Összegezve sose menj TV-jóshoz (asztrológia más) szegény jóshoz, vagy gazdag jóshoz.

Ha valami a kártyából jól tisztán és 100%-osan látszik a jelen és a múlt. Ha ez nem stimmel akkor a jövő sem fog. ÁLtalában ezzel kezdik a jóslást. Ha stimmel akkor a mondottak kb. 80 %-a fog stimmelni függően attól hogy te a kapott információk tudatában merre indulsz el. Szóval higyj annak a jósnak aki tudta a jelenedet és a múltad.

2010. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!