Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent együtt ez a 3...

Mit jelent együtt ez a 3 lenormand kártya?

Figyelt kérdés

út, liliom, kulcs


(A kulcs lefelé volt, nem tudom lenormand esetében számít-e ez)


A kérdésem az volt, hogy van-e esélyem új munkát találni mostanában (kb 2 héten belül), ha a mostani helyet otthagyom?


2022. máj. 29. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt egy jó példa arra, ha a kérdés megválaszolhatatlan, akkor a kártyában ez megjelenik. Nincs igen és nem válasz. Azt tudod megkérdezni esetleg, hogy "mi várható 2 héten belül, ha otthagyod a munkádat", illetve "mi várható 2 héten belül, ha a mostani munkahelyeden maradsz".

Ez a kivetés csak annyit mutat, hogy döntéshelyzetben vagy, lépni szeretnél, de félsz. A megoldás kulcsát pedig nem érzed a kezedben.

Csiholok ebből üzenetet. Kockázatos lépésre készülsz, és ezzel te is tisztában vagy. A kártya csak megerősít ebben. Szerintem ez inkább egy nem, de biztos húznék még rá lapot. Bár alapvetően sem ezt az egyszerű kivetést akalmaztam volna, mivel ez egy ennél bonyolultabb kérdés.

2022. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!