Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Igaz lehet ez a jóslat?

Igaz lehet ez a jóslat?

Figyelt kérdés
Párommal szét mentünk,sajnos ( nem én hibámbol egyszerűen csak eldobott) de már ez lassan 2 hónapja volt,és szeretnék új párkapcsolatot. Szeretnék már szerelmes lenni, és ha valaki szeretne engem, stb. Tegnap néztem a tiktokon ilyen live-okat( élő adások) és megkérdeztem egy jósnőtől,hogy várható-e már hogy új kapcsolatom legyen, vagy az exemmel fogok kibékülni? És erre azt válaszolta a kártyák alapján, hogy egyelőre, még nem fogok kibékülni, az exemmel, de lehetséges,nem látja ki a kartyakbol, hát látszódott rajta,hogy valamit csak lehet kamuzik,és utána egy férfi jóst is megkérdeztem, ugyanúgy ezt a kérdést, és azt mondta hogy egyelőre még nem de a közel jövőben lehetséges,mert a kártyák azt mutatják hogy jelenleg mi beszélünk egymással( ami egyébként igaz) családalapítást,és összeköltözést is mutatnak,szóval a jövőben van rá esély hogy együtt legyünk. Akkor igaz lehet ez a jóslat, vagy csak egy butaság?
2022. júl. 3. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem adtak pontos időintervallumot, pontos kimenetelt, csak annyit mondtak valamikor lesz valami.


Ha te ezt jóslásnak veszek, akkor marhára szomorú vagyok.

2022. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 hez hozzá tenném


Egyjáltalán mi tenné ezt hitelesnek?


Valamikor lesz valami, de lehet nem lesz.

Ilyeneket én is tudok mondani, aztán nem vagyok jós.

2022. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud jósolni, akkor nem kártyák segítségével zajlik,anyagi alapon,és nem is azért, hogy pénzt kérjen érte. Azért segít, hogy vezessen az utadon,hogy válaszokra lelj, na ha van ilyen akkor azokat akkor fogod megtalálni amikor nem keresed,a divat spiritualitással ez a baj,az önös érdekekre összpontosít pedig annak kéne lennie hogy minél inkább távol kerüljön az egótól, nem még inkább belecsöppenni.
2022. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privátban megnézem neked
2022. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fizettem érte. Hát igazából már nem az hogy én hiszek én joslatoknak,csak pont azt mondta a férfi is hogy beszélünk és ez igaz, meg családalapítást akartunk meg ilyenek , és azt mutatták a kártyák ezért gondolkodtam el rajta hogy lehet így lesz akkor a jövőben.
2022. júl. 3. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Mert a legtöbb ember nem akar családot alapítani a párjával?

Nagyon lehetetlen dolgot "jósolt" mit ne mondjak.

2022. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4. Te értesz a jóslásokhoz, vagy mi?
2022. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7ea, nem, csak szívesen szórakozom más hitével(irónia). igen, értek
2022. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elég rossz vicc ahova oda kell írni, hogy irónai.
2022. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. Bárkinek jósolsz itt? Privátban lehet keresni téged?
2022. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!