Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lottó számok, hogyan?

Lottó számok, hogyan?

Figyelt kérdés

Jó estét!

Még évekkel ezelőtt történt velem egy álom, egy személlyel. Az álmomban, ezzel a személlyel nem beszéltem, csak láttam.


Személyesen nem is ismertük egymást, soha nem is beszéltünk.

Ez a személy másnap meghalt. Nagyon beparáztam, senkinek sem mertem elmondani, úgyse hinné el senki.

Nagyon szegény vagyok, becsületesen dolgozom, szakmámban, de nem tudok félretenni, albérletben élek. Szeretnék egy autót venni, esetleg nyaralni, pihenni, minőségibb élelmiszereket vásárolni. Egyszerűen nem tehetem meg, számomra ez luxus. Így is hónap végére már igencsak szűkös a keret, előfordul, hogy napokig csak vajas zsemlét eszem, egy kis olcsóbb szalámival.

Azon gondolkodtam, hogy régebben az a jósló álmom valami energiát jelent, ezt át tudnám 'tenni' egy lottó nyeremény nyerőszámaivá?

Nem vagyok telhetetlen, szeretnék egy saját lakást, egy kis autót. Félretenni, ha bármi meghibásodik, tudjak venni. Szégyellem, de nincs vasalóm, a munkaruhámat is a munkahelyemen vasalom.

Köszönöm, ha valaki tudna segíteni.


2022. júl. 22. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el magadban, hogy a nyeremény több mint felét más emberek megsegítésére fogod használni, és úgy vágj bele.
2022. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, családom többi tagját mindenképpen segíteném.
2022. júl. 22. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a számokban sem lehetsz biztos, a húzás idejében még kevésbé.

Mennyi pénzt szánnál erre?

Mert az valószínűleg el fog veszni, szóval csak a nélkülözhető pénzed költsd erre.

2022. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted ha a gyk-ra idekedveskedsz hogy milyen humble vagy, nah majd akkor tuti nyerni fogsz?


Miért hívják szerencsejátéknak?

2022. júl. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van :(
2022. júl. 23. 17:45
 6/8 anonim válasza:
100%
A lotto567.hu oldalon vannak nyerőtippek, de az is kiderül belőlük, hogy nem fogsz nyerni velük. A szerencsejátékhoz szerencse kell.
2022. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajnos :( pedig nagyon jól jönne most egy kis plusz.
2022. júl. 24. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Jah több milliárd embernek jól jönne egy kis plusz, szóval ajánlom a sor végét.
2022. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!