Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nostradamus szerinted is...

Nostradamus szerinted is jövőbe látó volt? 😃

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, az összes ilyen baromság előkerül minden évben. Időszakosan..
2023. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy volt.
2023. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Volt pár dolog, amit megjósolt, és tényleg megtörtént (úgy ahogy) de a legtöbb jóslata valóban hülyeség.
2023. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem, mert nagyon zavaros a sztorija. Egy csomó négysorost hozzáhamisítottak az eredetihez. Már szinte nem is lehet tudni, melyik származik egyáltalán tőle és melyik a hamis. Szerintem fake az egész.
2023. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
Én csak olyan eseteket olvastam, amikor az esemény után találták meg a jóslatát. Olyan még nem volt, hogy valami eseményt előre jósolt volna meg.
2023. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Legtöbb esetben belemagyarázás egy általános sablonos szövegbe, szóval írásai bármit jelenthetnek.
2023. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
87%
Több ezer jóslat, homályosan megfogalmazva, amiből bejött néhány tucat. Úgyhogy nem.
2023. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

Igen. Megjósolta a saját királya halálának pontos dátumát és körülményeit és az új királyt is, több tanú is volt rá. Úgy is lett. Sok kuruzsló csaló volt/van, de pl. Nostradamus vagy Szt. Malakiás tényleg tudtak valamit.

Dolores Cannonnal a tudati időutazást is felfedezték a 1980-as években.

2023. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!