Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A Ji-Kinget, Jóskönyvet lehet...

A Ji-Kinget, Jóskönyvet lehet kérdezni eldöntendő kérdéssel? (Állítólag régen kérdezték így is. ) Ha igen, hogyan? Mi lesz az igen és mi adja a nemet?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ!
2010. okt. 13. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Valódi cickafarok pálcikák kellenek hozzá. A kínaiak szerint ez egy szent növény. Konkrét kérdést kell feltenni. A könyvből meg lehet tanulni, hogyan kell a pálcikákat "kiszámolni", az alapján a jelet megrajzolni. Tudni kell, hogy melyik vonást mit jelent stb. Ez kemény tanulás. A megrajzolt jelhez fűzött szöveg sokszor jelképes magyarázat, amit a feltett kérdés ismeretében lehet megérteni. Pl. "átkelni a nagy vízen" azt jelenti,hogy célszerű a dologba belevágni és ilyenek. Nem könnyű megtanulni, de nem lehetetlen. A kapott válaszok - amennyiben a kiszámolás során max. koncentráltál - mindig megadják a helyes választ, csak a jelhez fűzött magyarázatokat is helyesen kell értelmezni. Én csak olyankor szoktam elővenni, ha valóban u.n. sorsfordító élethelyzetben vagyok, ill. van a kérdező. Annál szentebbnek tartom, hogy pl. mit vegyek fel? kérdésre kapjak választ. De ha érdekel, nyugodtan vágj bele, az élet és a világ egyéb dolgairól is nagyon sokat lehet belőle tanulni. Csak kell hozzá kitartás is.
2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szervusz!


Köszönöm a választ!

Én 1 Ft-osokat használtam, ahogy Müller Péter is ajánlotta, írta, lehet ezzel, de ettől még megtiszteltem az alkalmakat. Próbálom kiüríteni a fejemet, nyugalmi állapotba hozom magam, ha ideges vagyok, leterítek egy négyszög alakú sálat, gyertyát gyújtok és szantál füstölőt, kicsit átforgatom felette a pénzt, miután megmostam őket, a sálat is felé helyezem, de mindegy, mit csinálok, a lényeg, hogy közben magamat készítem fel.

Ha ezt végig csinálom, de nem tisztelettel, úgy vettem észre, nem működik a dolog.

Általában megértem az üzenetet és hálás is vagyok érte, de néha nem tudom, mit és hogyan kérdezzek.

Ha arra vagyok kíváncsi, melyik úton menjek tovább, mit válasszak 2 közül, könnyebb lenne egyszerűen csak azt tudni, hogy melyik az üdvös. Viszont ekkor máshogy kell dobni. Ahogy kérdezni is. Csak nem tudom, hogyan...

2011. jan. 12. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mit kell tudnom, ha ezt meg ezt teszem? Ha a válasz nem tetszik, néhány nap múlva kérdezd meg, mit kell tudnom, ha ... és fogalmazd meg a másik lehetőségedet. De volt már számtalanszor olyan, hogy én csak azt a kérdést tettem fel:Mit kell tudnom, mit kell tennem itt és most ebben a helyzetben? (Mármint amiben éppen akkor vagyok) És volt, hogy olyan dologra világított rá, amire előtte nem is gondoltam, és éppen ezért nagyon beleszaladtam volna valahol a csőbe.
2011. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2011. jan. 14. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!