Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósnőt keresek. Tudtok ajánlani?

Jósnőt keresek. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Komárom-Esztergom megyében tudtok jósnőt ajánlani,aki tényleg ért is hozzá?



2023. szept. 8. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ő fog megkeresni, mert előre látja, hogy találkozni fogtok.
2023. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
én jósférfi vagyok az nem jó? látom hogy 5 perc múlva több lesz az idő és vagy esni fog vagy nem :D
2023. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Én jós vagyok, és 800.000 Ft-ért megjósolom neked, hogy most hétvége jön, és a hétvége egy szombatból és egy vasárnapból áll.

És azért 80.000, mert a 8-as vízszintesre döntve végtelent jelent, és azt jelképezi, hogy végtelen számú hétvége rendelkezik szombati és vasárnapi nappal. Az öt nulla pedig azt jelképezi, hogy nekem jól kell élnem valamiből (és a gazdag emberek az ostobák miatt lesznek gazdagok).

2023. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Josnő vagyok. Komáromban és Esztergomban lakom, két helyen van lakásom. Feljöhetsz. A teljes nevem van a kapucsengőn: Jósnő Lajos.
2023. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Máshonnan nem jó?
2023. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Tudok, 1 millióé megmondom
2023. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az örök jóság, szépség, igazság, irgalmasság, jóakarat, legnagyobb erő, alázat- vagyis ISTEN - ellen fellázadt angyalok csapata az ördögök. Vezetőjük a sátán. Minden jó és szép és igaz ellenségei. Embergyilkos csapat,ahol csak tudnak bajt kavarnak. Embereket is próbálnak munkájukba fogni.Ha valaki kapcsolatba került velük,lelkileg megkötözik, és erőszakkal rabságukban tartják. Sokféle formában dolgoznak, pl. fekete és fehér mágia, boszorkányság, jóslás, okkultizmus, ezotéria, varázslás, new age, sátánizmus, idézés, bálványozás, ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS elleni lázadás, sámánizmus stb. Legáltalánosabb a mindenféle bűnre való kísértésük és bűnökben megkötözése az embereknek. Van Szabadító rabságukból, az ÚR JÉZUS KRISZTUS. Ha szabadulni akarsz tőlük, kérd az ÚR JÉZUS KRISZTUS segítségét, szólítsd meg, beszélj hozzá, imádkozz. Ő végtelenszer erősebb mint a sátán és csapata.
2023. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!