Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lénárt Évikéről valaki tud...

Lénárt Évikéről valaki tud véleményt, aki tényleg volt is nála?

Figyelt kérdés

Kérem azok ne írjanak, akik csak annyit írnának, hogy ez butaság és pénz kidobás. Tuuudom. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok valós tapasztalatokra a jóslásait illetően és ennyi. :)

Mostanában sokat találkoztam a nevével.



2023. szept. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jó, én tarotkártyáztattam vele és bejöttek a dolgok.
2023. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

El lehet küldeni neki a kérdéseidet facebookon vagy emailbe és kitarotkártyázza.


Élőbe, csak telefonon hajlandó tarotkártyázni, de mondtam neki, hogy én azért nem fogok fizetni a telefonra.


Pedig csinálhatná skypon is vagy facebook videohívásba, de ő úgy nem hajlandó

1 es voltam.

2023. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket általában törlik mert a kérdező reklámozni akarja ezt az illetőt, ezt pedig tiltja az oldal szabályzata.
2023. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%

Majd én reklámozom.

Voltam "nála" jósláson és szerelmi kötést csináltattam vele. Annyira jól sikerült, hogy azóta a másik fél már össze is házasodott és a gyereküket várják.

Tényleg nagyon ügyes, meg tud kopasztani anyagilag

2023. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm szépen :)


3-as nem akarok én reklámozni senkit, csak kiváncsi voltam, mert mindig őt kérdezik az újságok a celebekkel kapcsolatban :). Vagy lehet ő keresi meg az újságokat nem tudom, de már többször találkoztam a nevével.


4-es Oh sajnálom :(( és nem is kért bocsánatot vagy adta vissza a pénzt, mert nem sikerült?

2023. szept. 16. 15:42
 6/8 anonim válasza:
De, biztos visszaadta a pénzt XD
2023. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már azelőtt is jártam hozzá, mielőtt még híres lett volna, nekem sikerültek nála a mágiák, pénz és szerencse mágiákat csináltattam vele, és karkötőit hordom. Én csak jót tudok róla mondani a Vajna Timi is hozzá jár meg azok a celebek akiknek újságba jósol,meg az újság, tévé se hülye, ha nem értené amit csinál, nem hívnák jósolni,de neked kell eldönteni kihez mész,én Évi előtt voltam jó pár jósnál de hozzáteszem ezekben a dolgokban hinni kell és én nagyon babonás vagyok nekem lehet ezért válnak be Évi munkái.
2023. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is tarot kártyáztattam vele, de úgy érzem nem fog bejönni. :( mármint ahhoz óriási csodának kellene történnie.
2023. szept. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!