Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ajánlanátok Budapesten látókat?

Ajánlanátok Budapesten látókat?

Figyelt kérdés
Akik tudnak segíteni, illetve nagyon profik, akár az előző életekben történt elakadásokat, traumákat is segítenek kibogozni? Megtisztítanak a negatív energiáktól, entitásoktól, ha szükséges. Ha tudtok árat is írhattok.

2023. okt. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
én szívesen elvállallak de csak skájpon vagyok, 30 000forint a negatív energia tisztítás, elakadás az 15, trauma 50rugó jelige: Médium Mihály
2023. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Válaszoltam, törölték.


A nagyon profi látónak földinek kell lennie, nem budapestinek. Még olyannal nem találkoztam, hogy egy "látó" emiatt kimenjen otthonról. Mintha te találkozni akarnál valakivel, hogy azt mond neki, szia.

2023. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2-es, igazad van! Csak Budapest nekem egy olyan távolság a lakhelyemtől, ami még belefér! Sokan tömörülnek oda..... természetesen bárhol élhet az illető, de ha mondjuk erdélyi, oda nem biztos, hogy elutaznék....
2023. okt. 11. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Haha

Utálni fogsz de minden problémád itt van ebben az életedben

Ha előjön valami ami nem történhetett ebben az életedben (ami még egyáltalán nem biztos hogy az előző életed és az sem hogy a te életed), az azért van mert visszafojtod a gyerekkori emlékeidet és a hozzájuk tartozó érzéseket.


Nincs mit rajtuk "kibogozni". Elő kell hozni és fell kell oldani/dolgozni.

2023. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

3#, Úgy értem, nincs ok, amiért kell fizikai hely. Nem kell találkozni, utazni. Ha kommunikációs kapcsolat megvan, már csak munka kell. Találkozni felesleges, ahogy találkozni, hogy köszönj sziával. :)


4#+1 Bármi is történt bárhol, a jelenben van a probléma, minden más csak eszköz, hogy hozzáférj.


4#, A kérdező kibogozás alatt azt értette, hogy feldolgozza. Kb...

2023. okt. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a gravitációs potenciális energiádtól senki se tud megtisztítani, pedig ha a referencia pont a végtelenben van (ahol a potenciális energia 0) akkor az bizony negatív
2023. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!