Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyában három lapos...

Cigánykártyában három lapos kirakás jött általános kérdésben: betegség, halál, szívkirálynő? A kérdező nő.

Figyelt kérdés
nov. 30. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Betegség: Ez a lap valamilyen fizikai vagy érzelmi nehézségre, kihívásra utalhat.

Halál: Ez a lap nem feltétlenül fizikai halált jelent, hanem nagyobb változásokat, átalakulást vagy egy fejezet lezárását szimbolizálhatja az életben.

Szívkirálynő: Ez a lap erős, érzelmileg intelligens női figurát szimbolizál.


A nőnek életében jelenleg nehéz időszak van vagy lesz, amelyet jelentős érzelmi változások és átalakulások kísérhetnek. A Szívkirálynő jelenléte arra utalhat, hogy az említett nőnek erősnek és érzelmileg intelligensnek kell maradnia ezekben a kihívásokban.

nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A felmerülő/fennálló nehézségen nagy valószínűséggel túljut a kérdező.
nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%
Bea asszony?
nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Eddig azt hittem a jósnők értenek hozzá, erre most tudom meg, h csak gyakorin kérdezik ők is a megoldást? Ha tudtam volna már rég én is jósnak állok xD
nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
4es én se értem, minek játszik, aki nem ért hozzá? Úgyse ad valós eredményt
nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

" A kérdező nő."


Nem. A kérdező egy kretén barom.

nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
1-est tartom a leghasznosabb válasznak.
dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Szívkirálynő konkrétan szerelmes nő és ezért szerelemmel kapcsolatos negatív változások történnek. Lehet kérdező és másik fél is, ez függ a kérdéstől.
dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szóban forgó nő, aki a kirakás főszereplője (nem feltétlen szerelmes hanem a kérdező maga vagy más akire vonatkozik a vetés) éri egy negatív hatás, vagy lelki betegség, csalódás vagy testi
dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami nem működik egyáltalán / nem műkőlödik megfelelően, nem tudja ellatni a feladatát. Érdemes megnézni, hogy mi az az életben vagy egy adott életterületen, ami nem működik (egy szokás, munka, párkapcsolat, ezek megközelítése vagy egy gondolkodásmód stb stb) és elgondolkodni azon, hogy abból mit lehetne elhagyni, ami már nem kell, ki lehet szortírozni, mert már nem ad hozzá semmihez, lejárt.

Elképzelhető, hogy ha ezt sikerül megtalálni, és elhagyni, kiszelektalni ami nem kell, akkor jön a javulás, az illető újra önmaga lesz, egy kellemesebb időszak veheti kezdetét.

dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!