Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Krisztián...

Mi a véleményetek Krisztián Klaudia mesterjósról?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet jó? És a karkötői?

Volt már nála valaki jósláson?



febr. 12. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Kuruzsló.
febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat alapján mondod ezt?
febr. 13. 06:22
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon egyszerű a dolog: amikor elmész hozzá, ne szólj előre.

Ha bekopogsz, és kérdés nélkül ajtót nyit, az már jó jel.

Köszönj neki, ne mutatkozz be, és utána se szólj egy szót sem, végig.

Ha így is tudja, mit kell tennie, akkor valóban mesterjós.

febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Gondoltam valaki járt már nála, aki itt is fent van és megosztaná a tapasztalatát.

De valószínű elmegyek hozzá, mert látom az intelligencia és a jóindulat ezen az oldaon kihalt.

febr. 13. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A jóindulat beszél belőlem, ezért mondom hogy ne menj.
febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"a jóindulat ezen az oldaon"

Oldaon?

Szerintem az a jóindulatú, aki figyelmeztet téged.

De ha te palimadár AKARSZ lenni... az már a te dolgod. Csak akkor ne sértegesd, aki itt jó szándékkal válaszolt neked.

febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nem értem miért foglalkozik olyan ember ezzel a témával,aki nem hisz benne,az én vendégeim készségesek és sose panaszkodnak,nem csalódottak. Sokan vissza-vissza járnak, bizonyos időközönként. De azért akad pár ember aki nem hisz benne és sokszor megkérdőjeleznek engem. A kérdésre válaszolva biztos jó és a karkötői is jók. Ha nem lenne jó valószínűleg nem jósolna.
febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

"Ha nem lenne jó"

Nem biztos, hogy jósolni tud. A pszichológiát ismeri, az a valószínű. A karkötőinek mi köze a jósláshoz?

Amúgy csak szólok, hogy elég nehéz hinni egy olyan embernek, aki még az anyanyelvét sem ismeri megfelelően.

febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Videói alapján nagyon önazonos, szimpatikus, vidám, jófej nő. De inkább médiaszemélyiségnek tartom, mint lélekkel foglakozó spirituális embernek.

Pl. súlyos tesképzavara van, azért operáltatja át magát félévente, noha eredetileg szép nő. Ettől függetlenül még lehet jó szakértő, de elgondolkodtató, hogy évek óta nincs tartós párkapcsolata, noha a vendégei többnyire párkapcsolati kérdéssel mennek hozzá.

Bár lehet, a meggazdagodásban tud segíteni, hiszen ő nagyon jól forgatja a lapjait. Úgy látom, úgy dolgozik, kirakja a kártyát, és mond pár meglátást. Viszont ez nagyon veszélyes üzem, sorsok mehetnek félre. Spirituális nézetű vagyok, de a jóslásban csak kis mértékben hiszek.

Nem érzem Klaudiát tanult szakembernek, bár van benne valami ösztönös tehetség ami miatt sokan kedvelik, tud hatni az emberekre. Viszont emberi sorsokkal játszani veszélyes üzem.

Nagyon ötletes a Grabovoj karkötője, nem is dolgozik drágán - aki hisz benne, az tehet egy próbát, én még nem vásároltam tőle semmit.

Ha elmész hozzá, legyen benned kellő lazaság. bármit is jósol.

febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Közben elmentem egy jóslásra hozzá.

Nekem mindent elmondott a kártya segítségével múltból, jelenből, a jövő meg kiderül.

Csak ott ültem előtte megdöbbenve mikor elmondott mindent velem kapcsolatban és megválaszolta a kérdéseimet.

Őszintén szkeptikus voltam vele kicsit, de amint mindent elmondott úgy ahogy történt és ahogy van, eloszlatott minden kételyt.

Az hogy kés alá feküdt és nem ír, beszél helyesen, úgy gondolom nem befojásolja azt amit tud.

Hányan nem írnak helyesen és a szakmájuk alapján pedig elvárnánk tőlük.

Nem akarok senkit meggyőzni, én saját bőrömön tapasztaltam, hogy ez a nő baromira ért ahhoz, amit csinál.

febr. 20. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!