Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kérhetek segítséget jóslásba?

Kérhetek segítséget jóslásba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok pár dologra. Ingáztam is, de ha saját magamnak ingázok vhogy tudat alatt befolyásolom és azt a választ adja amit szeretnék. Hiszek benne, persze csak akkor ha mondasz olyat is ami már megtörtént velem.
máj. 11. 12:55
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
45%
Az ingát pont azért nem lehet jóslásra használni(szinte soha) mert a tudattalan kézmozgások mozgatják. Olyasmire, amire már van válaszod, csak nem tudatos, lehet vele kérdezni, de jóslásra alkalmatlan. Szerintem érdemes lenne másfajta jóslásokat is kipróbálni. Ha a jelenre, vagy közeljövőre vagy kíváncsi, ami már biztos bekövetkezik, akkor érdemes az álmokat figyelni. Egyéb esetekben a viaszöntés, felhőnézés, villámfigyelés, hullócsillagok megfigyelése, és ezekből való szimbólumolvasás(aeromancia) egészen sokféle választ tud adni(főleg a felhők). A módosult tudatállapotban való jóslásra kevesen alkalmasak, azzal jobb nem próbálkozni, és azok nagy része, akik ilyesmit hirdetnek is csalók.
máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Álmodni nem szoktam. Amiket leírtál azt sem tudom melyiket hogy kell
máj. 11. 13:25
 3/13 A kérdező kommentje:
Felhokbol olvasni pláne nem tudok. Meg arra is jellemző hogy azt olvasod ki belőle amit akarsz nem?
máj. 11. 13:25
 4/13 Grimfox ***** válasza:
62%
Felhőből olvasni a legkönnyebb, ezért javasoltam ezt. Van egy kérdésed, és elkezded békésen szemlélni a felhőket egy fél órát mondjuk. Figyeled a formájukat. Sokféle formát lehet látni, van ami alaktalan, de van, amiben mondjuk lovat látsz, vagy rétipockot, bármit. Ezeket a formákat a kérdésed mellé helyezed, és gondolkodsz, van e kapcsolat a kettő között. Pl ha utazással kapcsolatos a kérdésed, és lovat látsz, vagy hajót, akkor összefügg. Ha a lő mellett látsz mondjuk egy kígyót, akkor összefügg, de nem jó előjel. Nagyjából ennyi a lényeg. Asszociálsz. Minden jóslás így működik, akár kávézaccból, teafűből, viaszból, ólomból, vagy kártyából jósolsz. Azt látsz bele, amit "akarsz". Azaz asszociálsz, a tudattalanod pedig meghatározza, hogy jóra, vagy rosszra asszociálsz. Mindegy, milyen jóslást használsz, az eszközök csak segítenek, hogy következtess a valószínű jövőre. Mindenki, aki tényleg tud jósolni olyan eszközöket használ, amik segítségével a legkönnyebben tud asszociálni.
máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És ha azt látom meg benne amit látni akarok attól még nem biztos hogy bejön nem?

Neked volt már olyan hogy bejött?

máj. 11. 14:11
 6/13 Grimfox ***** válasza:
69%

Az olyan szimbólumok olvasásában amiket nem tudsz befolyásolni(pl felhő) az a jó, hogy nehezebb olyat látni benne, amit akarsz. Ha direkt csinálod, akkor persze előfordul. De ha kifejezetten objektív akarsz lenni, és nem kapkodsz, akkor könnyebb olyan választ találni, ami nem feltétlen a szád íze szerint való. Ha találsz egy szimbólumot, ami kapcsolódik a kérdésedhez, figyelj tovább, és nézd, hogy milyen jó, és rossz szimbólumok bukkannak fel mellette, vagy utána. A kérdésedhez képest jó, vagy rossz persze. Ha a kérdésed eleve negatív, akkor van, hogy a pozitív szimbólum megerősíti a kérdésedet-ami végeredményben nem jó. Tudnod kell, hogy neked milyen válasz jó, és rossz, és a szimbólumokat aszerint kell értelmezni. Nem valószínű, hogy elsőre sikerül, kell gyakorolni az asszociációt is, mire rááll az agyad, és még így sem mindig jön össze(nem mindig tudsz olyan hangulatba kerülni, ami megfelelő). De gyakorlással javul az asszociációd, és a megfelelő hangulatot is felismered.

Én az álmaimat szoktam figyelni javarészt, és elég gyakran bejön. Néha mások álmait is megpróbálom elemezni. Volt már, hogy egész sikeresen. Felhőket is szoktam figyelni, de azt inkább csak asszociációs gyakorlatként, nem azért, mert jósolni akarok.

máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
JóslásbaN
máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudsz segíteni majd az elemzésben? Ha lesz rá alkalmam akkor megpróbálom, és elmondom a kérdést meg hogy miket láttam mert lehet az összefüggéseket nem fogom tudni
máj. 11. 14:49
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Gyerekként gyakran bepisiltél. További jóslásért keress meg privátban.
máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grimfox ***** válasza:
45%
Nem tudok segíteni. Amikor magadnak jósolsz, abban az a lényeg, hogy te mire asszociálsz. Te mit látsz a felhőben, vagy bármi más alakzatban. Én valószínű egészen másra asszociálnék(ha ugyanazt látnám, mint te), és más következtetésre jutnék. Nem az enyém lenne a helyes, hiszen nekem semmi érintettségem nincs a kérdésben.
máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!