Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Segítségkérés, de kitől?

Segítségkérés, de kitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A közelmúltban történt velem egy dolog, ami eléggé zavar már napok óta. Tud valaki olyan szakembert, aki valójában megtudja mondani egy kérdésemre a pontos választ lehetőleg ingyen segítő szándékkal!
2010. nov. 8. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ milyen témában kellene, Jósnőt szeretnél, vagy álomfejtőt? sztem ezekkel tök felesleges foglalkozni. úgyis azt mondja amit hallani szeretnél. Vagy egy hatalmas marhaságot, amivel még jobban elbizonytalanít.
2010. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jósnőt, vagy jóst, de tényleg olyat, aki érti a dolgát, és akár le is tesztelhetem tesztkérdésekkel!
2010. nov. 8. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló kérdései teljesen feleslegesek, én megmondom a problémádra a megoldást, mert én már azelőtt látom, hogy mi az, mielőtt megkérdezném tőled.

A párod csak azért nem mondta el, hogy találkozgat más nőkkel, mert nem akarta, hogy neked rosszul essen. Bár szeret téged, kapcsolatotokban nem találja meg a megnyugvást, nehéz neki folyton a te igényeidet is kielégíteni. Próbáld meg legközelebb nem megbántani őt, és meglátod minden rendbe fog jönni, ha törődsz vele, és nem teszel fel ilyen hülye kérdéseket az interneten, se máshol.

2010. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt se tudod, miről van szó, de nyugodtan szekálj csak, így is van elegem!
2010. nov. 11. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudsz jobbat akkor kérdezd azt.
2010. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arról van szó, hogy túlságosan félsz bevallani magadnak, hogy te irányítod az életed. Az túl nagy felelősség lenne számodra, ezért inkább áthárítanád valaki másra.

Megoldás: Kérdezz!!! És a válasz megadatik. De ne homi kuruzslótól, hanem az érintettől.

Tudom, hogy G3nya vagyok, de fogjátok már fel, a jövő a te kezetekben van! A jós mond valamit és ti azt hülye fejjel úgy is alakítjátok!!!

2010. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem véletlen, hogy a kérdés így van feltéve!

Alapjába véve sokat szoktam kérdezni, de erre nem mindenki tud válaszolni!

2010. nov. 24. 07:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! A josok, magusok hiaba mondjak hog a 29ik vilagrend fopapjai altal felkent nagyhiru, mindent tudo magusok...... Ezeknek ne higyj, mert ezek valoban kuruzslok es nem tudnak semmit.

Ha akarsz beszelgetni, talan tudok segiteni neked, irj privatban. Nem allok szkeptikusan az ezoteriahoz, vagy a spiritizmushoz, ha ilyen temaju lenne a gondod, ahogy a nem evilagi letezokhoz sem.

Ha elsz velem, varom szeretettel leveled.

2010. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia én tudok segíteni.Irj privibe :)
2010. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia, próbáltam privibe írni, de nem lehet.

Egyébként mivel foglalkozol, hogy tudnál segíteni?

2010. dec. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!